استفاده غيرقانوني استخراج كنندگان رمز ارزها را اطلاع دهيد و پاداش هاي ميليوني دريافت كنيد

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان كردستان گفت: مشتركين كردستاني مي توانند از طريق ساز و كارهاي فراهم شده( سامانه سمات و ثبت گزارش، پيامك به سرشماره شركت توزيع نيروي برق استان كردستان به شماره 30001433 و يا از طريق فضاي مجازي يا ارسال پيامك به شماره همراه09354021780 ) استخراج كنندگان غير قانوني رمز ارزها را اطلاع داده و پاداش هاي ميليوني دريافت نمايند.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كردستان، هيوا لهونيان در تشريح اين خبر گفت: تابستان امسال به دليل كمبود آب و كاهش نزولات آسماني با كاهش توليد برق در نيروگاه هاي برق- آبي مواجه هستيم.
وي در ادامه افزود: در شرايط اپيدمي كرونا ويروس و در خانه ماندن بسياري از مشتركين و احتمال آغاز فصل گرماي زود هنگام در سال جاري به نسبت چند سال اخير، سوء استفاده سودجويان از انرژي برق جهت استخراج رمز ارز، باعث خواهد شد كه به شبكه هاي توزيع برق كشور فشاري مضاعف وارد شود.
وي در ادامه سخنان خود اذعان داشت: اين اقدام در راستاي جلوگيري از سوءاستفاده هاي احتمالي سودجويان از شبكه هاي برق براي استخراج غير قانوني رمز ارز از طريق نصب ماينرها و متعاقبا به منظور جلوگيري از ايجاد افت شديد در ولتاژ تحويلي به مشتركين كه سبب وارد آوردن خسارت و آسيب ديدن وسايل برق مشتركين مي گردد، اتخاذ شده است.
لهونيان اذعان داشت: سامانه ي مديريت و ارزيابي خدمات برق توانير (سمات) به منظور ارتقاي سلامت نظام اداري و مقابله با فساد، افزايش رضايت ذينفعان و رعايت حقوق شهروندان در نظام اداري راه اندازي شده است و مطابق قوانين، مقررات و ضوابط، به شكايت ها و درخواست هاي مردم در حوزه خدمات برق، رسيدگي مي كند.
وي در ادامه سخنان خود گفت: مشتركين كردستاني مي توانند علاوه بر بهره گيري از قابليت هاي سامانه سمات، از طريق پيامك به سرشماره شركت توزيع نيروي برق استان كردستان به شماره 30001433 و يا از طريق فضاي مجازي يا ارسال پيامك به شماره همراه 09354021780 هرگونه سوءاستفاده سودجويان از انشعاب برق و يا شبكه هاي توزيع برق را در سطح استان كردستان اطلاع دهند.
مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان كردستان بيان داشت: اين دسته از مشتركين كه با شركت توزيع برق كردستان همكاري كنند، ضمن محفوظ ماندن مشخصات آنان مي توانند از طريق روش هاي ذكر شده استفاده غير قانوني استخراج كنندگان رمز ارزها را اطلاع و برابر دستور العمل پاداش هاي نقدي ميليون توماني ( پس از مصاحبه ميزان مصرف غير مجاز ) را دريافت كنند.
لازم به ذكر است : وزارت نيرو از استخراج كنندگان قانوني رمز ارز حمايت مي كند اما از طريق مراكز قضايي و انتظامي به شدت با كساني كه به صورت غير مجاز، رمز ارز را استخراج مي كنند برخورد قانوني خواهد كرد.1

کد خبر : 97165
تاریخ : چهار شنبه، ١٥ اردیبهشت ١٤٠٠ ٠٨:٣٥
تعداد بازديد : ٤٨
فرستنده خبر : hana naghshbandi