13 روستاي فارس برق دار شدند

معاون مهندسي شركت توزيع نيروي برق استان فارس گفت: درسال گذشته 13 روستاي استان با 122خانوار و احداث 45 كيلومتر شبكه فشار متوسط و فشار ضعيف و نصب16 دستگاه ترانسفورماتور با ظرفيت KVA 450برق دار شده است.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان فارس،محمدعلي عزيزي اعتبار هزينه شده براي برق دار شدن اين تعداد روستا را بيش از 86 ميليارد ريال عنوان كرد و افزود: هم اكنون2446 روستا در سطح استان برق دار بوده وكليه روستاهاي بالاي 10خانوار از نعمت روشنايي بهره مند هستند.
عزيزي در ادامه سخنان خود به اقدامات انجام شده در سال 99 در جهت تامين برق مطمئن و پايدار به مشتركان در سطح استان اشاره كرد و افزود: سال گذشته بيش از 23 هزار انشعاب براي مشتركان شهري وروستايي واگذار و تامين برق آنان انجام شد كه با درنظر گرفتن اين تعداد مشترك، هم اكنون تعداد مشتركان استان به حدود 995 هزار مشترك رسيده است.
معاون مهندسي شركت توزيع نيروي برق استان فارس در خاتمه با اشاره به شيوع ويروس كرونا و لزوم در خانه ماندن يادآور شد: از شهروندان درخواست مي شود براي حفظ سلامت خود و خانواده جهت دريافت خدمات توزيع برق به صورت غيرحضوري و از طريق سامانه موبايلي برق ايران(برق من) و وبسايت شركت توزيع نيروي برق استان فارس اقدام نمايند.

کد خبر : 97151
تاریخ : دو شنبه ، ١٣ اردیبهشت ١٤٠٠ ١٣:٢٢
تعداد بازديد : ٤٨
فرستنده خبر : سيد محمدعلي نجفي