پيشرفت 60 درصدي پروژه اصلاح و بهينه سازي شبكه فشار متوسط در عظيميه كرج

مدير برق شرق شهرستان كرج از پيشرفت 60 درصدي پروژه اصلاح و بهينه سازي 31 كيلومتر شبكه هاي برق فشار متوسط در عظيميه كرج خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان البرز مظفر خادمي مدير توزيع برق شرق شهرستان كرج گفت: با توجه به بروز خاموشي هاي تكراري در محدوده عظيميه كه عمدتا ناشي از ساخت و ساز هاي عديده در مجاورت شبكه برق و برخورد اشياء و اجسام خارجي با شبكه، مديريت توزيع برق شرق شهرستان كرج ضمن نگهداري و سرويس، اقدامات اصلاحي مقطعي و پيشگيرانه اي انجام داده تا خاموشي هاي بي برنامه ناشي از عوامل فوق را به حداقل رساند و شاخص هاي قابليت اطمينان شبكه را بهبود بخشد.
وي تصريح كرد: زمانبندي اجراي اين طرح تا پايان سال 99 پيش بيني شده بود كه به دليل حجم زياد پروژه و پراكندگي كار و لزوم تعويض سيم ها بر روي پايه هاي موجود، منجر به بي برق كردن شبكه در مسير عمليات و بروز خاموشي هاي چند باره براي مشتركين گرديد كه با نظر به برخي گلايه هاي شهروندان و درخواست هاي مشابه، فواصل زماني خاموشي ها افزايش پيدا نموده و در نظر است پروژه تا ابتداي فصل تابستان سال جاري به اتمام برسد.
وي در پايان ضمن عذر خواهي مجدد از ساكنين محترم محدوده عظيميه كرج گفت: صبوري مشتركين و شهروندان محترم ما را در اجراي صحيح اين پروژه مطابق برنامه كاري، ياري خواهد نمود.

کد خبر : 97106
تاریخ : پنج شنبه ، ٠٩ اردیبهشت ١٤٠٠ ٠٨:٣٩
تعداد بازديد : ٤١
فرستنده خبر : زهرا مهرادفر