تلاش براي بهار و تابستاني بدون خاموشي با مصرف صحيح برق

مديرعامل شركت برق منطقه اي سمنان در حاشيه جلسه مديريت پيك بار كه به صورت ويدئو كنفرانسي با حضور معاون برق و انرژي وزير نيرو ، مديرعامل شركت توانير و مديران صنعت برق كشور برگزار شد بر ضرورت صرفه جويي در مصرف انرژي برق براي عبور بدون خاموشي در فصل بهار و تابستان تاكيد كرد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي سمنان ، مهندس سيد علي اكبر صباغ ، در حاشيه جلسه مديريت پيك بار كه به صورت ويدئو كنفرانسي با حضور معاون برق و انرژي وزير نيرو ، مديرعامل شركت توانير و مديران صنعت برق كشور برگزار شد بر ضرورت صرفه جويي در مصرف انرژي برق براي عبور بدون خاموشي در فصل بهار و تابستان تاكيد كرد.
رئيس هيأت مديره و مديرعامل شركت برق منطقه اي سمنان با اشاره به افزايش زود هنگام دما از ابتداي سال جاري و كاهش نزولات آسماني گفت : بالا رفتن دماي هوا در اولين ماه از سال جديد و ادامه اين افزايش در ماه هاي آتي ، منجر به رشد مصرف برق شده و كمبود بارندگي نيز بخشي از توليد نيروگاه هاي برق آبي را كاهش داده است و چنانچه اين روند افزايشي برق مديريت نگردد، شاهد مشكلاتي در تامين برق خواهيم بود .
مديرعامل شركت برق منطقه اي سمنان با بيان آمادگي كامل تجهيزات و تاسيسات برق در سطح استان سمنان در ارائه برقي مطمئن به مردم فهيم استان ، اظهار داشت : پرسنل خدوم صنعت برق با همت و تلاشي مضاعف و شبانه روزي در صدد آن مي باشند تا هم استاني هاي عزيز ، بدون قطعي برق ناشي از پيك بار در فصل گرما ، تابستان را سپري نمايند.
وي با اظهار تشكر از همراهي و مشاركت مردم بزرگوار استان سمنان و صنايع اين استان در رعايت صرفه جويي در مصرف برق در ساعت هاي اوج بار ، گفت : بايد با هم افزايي و مديريت درست مصرف، تلاش كنيم فصل هاي بهار و تابستان را بدون قطعي برق سپري كنيم.

کد خبر : 97101
تاریخ : چهار شنبه، ٠٨ اردیبهشت ١٤٠٠ ١٤:٢٦
تعداد بازديد : ٤٦
فرستنده خبر : محمد مهدي وحدتي