"سيمبانان " ژرف انديشان ،فرح انديشان و بلندهمتان صنعت برق

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع برق مازندران به مناسبت 29 فروردين/ 18 آوريل " روز جهاني سيمبان " از سيمبانان وظيفه شناس و زحمتكش شركت توزيع برق مازندران قدرداني شد .
سپري در اين مراسم كه همزمان در ستاد و امورهاي توزيع به صورت ويدئو كنفرانسي با حضور معاونين ، مديران ستاد و امورهاي توزيع و سيمبانان اين استان و با رعايت پروتكل هاي بهداشتي برگزار شد؛ گفت : "سيمبانان" ژرف انديشان ، فرح انديشان و بلند همتان صنعت برق هستند .
مديرعامل شركت توزيع برق مازندران سيمبانان را مانند كوهي ستبر و استوار توصيف كرد و افزود : سيمبانان مرداني هستند كه در گرماي تابستان كه جان مي كاهد و در سرماي زمستان كه توان مي فرسايد به سان كوهي ستبر و استوار ايستاده اند كه مبادا گزندي بر پيكره تنومند صنعت برق وارد آيد .
وي بيان داشت:تلاش و مجاهدتهاي شبانه روزي و بي وقفه سيمبانان عزيز را در راه آباداني و ارمغان آوري روشني در تامين برق مطمئن و پايدار و ايمن ستودني ست.
رييس هيات مديره شركت توزيع نيروي برق مازندران حضور كاركنان خلاق پويا و متخصص را يكي از ويژگي هاي اين صنعت بر شمرد و افزود: صنعت برق ، صنعتي است كه 24 ساعته براي خدمت و سرويس دهي آماده است و ارايه برق مطمن و پايدار به مشتركين فهيم يكي از ماموريت هاي اصلي اين شركت بشمار مي رود.
مديرعامل شركت توزيع برق مازندران از آمادگي اين صنعت براي مقابله با بحران ها در مواقع مختلف پرداخت و خاطرنشان كرد : در شرايط بحران همكاران زحمت كش بويژه سيمبانان ايثارگر اين شركت با تلاش شبانه روزي و بي وقفه جهت پايداري كامل شبكه تمام توان فني و مديريتي خود را بكار مي گيرند .
وي ضمن گراميداشت تقارن اين روز بزرگ با روز ارتش جمهوري اسلامي ايران را به ، از حماسه آفريني و پايمردي مرداني كه در طول 8 سال دفاع مقدس ، سربلندي، امينت و افتخار را براي ميهن عزيز مان به ارمغان آوردند و جان شيرين خود را تسليم پروردگار نمودند و همچنين شهداي صنعت برق كه روشني خود را مديون تلاش و كوشش اين نيك مردان باصلابت مي باشيم قدرداني كرد.
در اين مراسم از پوستر روز جهاني سيمبان رونمايي و از سيمبانان برتر حوزه شركت توزيع برق مازندران با اهداي لوح و هدايا تشكر و قدراني شد .

کد خبر : 96965
تاریخ : یکشنبه ، ٢٩ فروردین ١٤٠٠ ١١:٤٨
تعداد بازديد : ٧٩
فرستنده خبر : معصومه فرخ تبار