نصب برچسب اطلاعات اشتراك بر روي كنتورهاي برق در استان قم

معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع نيروي برق استان قم از نصب برچسب شناسايي بر روي كنتورهاي برق به منظور دسترسي آسان مشتركان به اطلاعات اشتراك خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان قم، "سيد محمدرضا غفوري" از اجراي طرح نصب برچسب شناسايي بر روي كنتورهاي مشتركين برق در قم خبر داد و گفت: نصب اين برچسب ها با هدف دسترسي آسان مشتركان برق به اطلاعات اشتراك خود انجام مي شود.
معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع نيروي برق استان قم با اشاره به درج باركٌد، QRكد و شناسه قبض بر روي برچسب هاي شناسايي كنتورهاي برق اظهار داشت: مشتركان برق به راحتي مي توانند با استفاده ازكيوآركد موجود در برچسب، اطلاعات شناسايي برق خود را دريافت كنند و از اين طريق به كليه خدمات غيرحضوري برق دسترسي پيدا كنند و از طريق همراه بانك و اپليكيشن "برق من" ، به صورت شبانه روزي، آخرين صورتحساب برق مصرفي خود را رؤيت و در صورت تمايل آن را پرداخت كنند.
وي با بيان اينكه نمونه آزمايشي اين طرح در بخشي از منطقه 4 استان قم انجام شده است،يادآور شد:تاكنون برچسب هاي شناسايي بر روي بيش از 4200 كنتور نصب شده و تا پايان شهريورماه بر روي تمامي كنتورهاي مشتركين اعم از خانگي، تجاري، عمومي،كشاورزي و صنعتي نصب مي شود.
غفوري با اشاره به رويكرد شركت توزيع نيروي برق قم مبني بر الكترونيكي شدن خدمات و حذف مراجعات حضوري خاطرنشان كرد: با توجه به اينكه نخستين اطلاعات پايه برق مشتركين، شماره شناسايي است لذا با نصب برچسب هاي شناسايي، مشكل مشتركين به ويژه مستاجرين و مالكان در جابه جايي ها برطرف خواهد شد.

کد خبر : 96856
تاریخ : چهار شنبه، ١٨ فروردین ١٤٠٠ ٠٩:١٤
تعداد بازديد : ٧٧
فرستنده خبر : مهدي غروري