فاز اول ايستگاه برق بوستان و فيدر دانشگاه اهوازساماندهي و اصلاح شد

مدير امور برق منطقه چهار اهواز: فاز اول عمليات ساماندهي و اصلاح ايستگاه بوستان و فيدر دانشگاه اهواز در راستاي حفظ پايداري شبكه و كاهش تلفات، با اعتباري بالغ بر سه ميليارد و پانصد ميليون ريال انجام شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق اهواز، مديراموربرق منطقه چهار اين شركت گفت: به منظورافزايش سطح خدمات مطلوب و پايداري شبكه برق در تابستان آتي، طي دو عمليات گسترده، فاز اول ايستگاه برق بوستان و همچنين فيدر دانشگاه با اعتباري بالغ بر سه ميليارد و پانصد ميليون ريال ساماندهي و اصلاح شد.
بهزادشافعي زاده افزود: با تلاش همكاران اين امور مجموعه اقداماتي با هدف شناسائي و رفع عيوب خطوط پرعارضه در دست اقدام است تا با رفع مشكلات شبكه و بهبود شاخصهاي ايمني، ضريب پايداري شبكه را افزايش دهيم.
وي در خصوص تجهيزات بكار رفته در اين پروژه ها خاطر نشان كرد: عمليات ساماندهي و اصلاح فاز اول ايستگاه برق بوستان و فيدر دانشگاه در قالب 9گروه عملياتي و بكارگيري 8دستگاه بالابر و 2 دستگاه جراثقال و همچنين نصب يازده اصله پايه، تعويض 25عدد مقره ، تعويض 12عدد كراس آرم و نصب 748متر سيم مينك اتمام و به بهره برداري رسيد.
مديراموربرق منطقه چهاراهواز در پايان گفت: اين پروژه ها با اعتبار سه ميليارد و 536ميليون ريال اجرا و به بهره برداري رسيد.

کد خبر : 96620
تاریخ : سه شنبه ، ١٢ اسفند ١٣٩٩ ١٢:٤٧
تعداد بازديد : ١٢٤
فرستنده خبر : عليرضا شكرخدايي