امضاي تفاهم نامه همكاري ميان توزيع برق غرب مازندران و دانشگاه استان

نشست مشترك مدير عامل شركت توزيع نيروي برق غرب مازندران با رئيس دانشگاه مازندران وي با هدف گسترش و تعميق روابط علمي و استفاده از دانش دانشگاهيان در رفع نيازهاي شركت توزيع با دانشگاه مازندران تفاهم نامه همكاري امضاء كردند.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق غرب مازندران: در اين نشست كه با حضور دكتر كوروش نوذري "رئيس دانشگاه مازندران" و مهندس كيوان فرح زاد "مديرعامل شركت توزيع نيروي برق غرب مازندران" در محل دانشگاه مازندران واقع در بابلسر برگزار شد تفاهم نامه همكاري به منظور ايجاد زمينه همكاري در راستاي توسعه و ارتقاي دانش و پژوهش صنعت برق در غرب مازندران و بكارگيري فناوري هاي مرتبط در موضوعات صنعت برق به امضا رسيد.
مهندس كيوان فرح زاد در اين باره گفت: همكاري هاي پژوهشي در ارتباط با تعريف و اجراي پروژه هاي تحقيقاتي و مطالعاتي مورد نياز شركت منطبق با ضوابط و دستورالعمل ها،ارايه مشاوره يا اعمال نظارت بر طرح هاي در دست اقدام شركت،برگزاري همايش هاي علمي و تحقيقاتي مشترك،استفاده از كتابخانه ها و بانك هاي اطلاعاتي يكديگر مطابق با قوانين طرفين تفاهم نامه، انجام بازديدهاي متقابل علمي،تبادل اطلاعات از طريق وب سايت ها و.... و همچنين برگزاري دوره و سمينار آموزشي به صورت مشترك،استفاده كتقابل از آزمايشگاه منطبق بر قوانين شركت و دانشگاه، كارآموزي دانشجويان در واحدهاي شركت و...... از اهم موارد اين تفاهم نامه بود.

کد خبر : 96601
تاریخ : دو شنبه ، ١١ اسفند ١٣٩٩ ٠٩:٢٧
تعداد بازديد : ٨٧
فرستنده خبر : فاطمه محمد علي نيا