واگذاري 16هزار انشعاب برق به متقاضيان در استان مركزي

معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع نيروي برق استان مركزي از واگذاري 16هزار انشعاب برق به متقاضيان در استان طي 11ماه سال جاري خبرداد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان مركزي،مهندس حسين شمسي بابيان اينكه تعداد مشتركين كل استان 760هزار مشترك است ،افزود: بيشترين تعداد مشتركين در بخش خانگي با 616هزار انشعاب است.
وي بابيان اينكه2900 انشعاب غيرمجاز در استان مركزي شناسايي شده است، افزود: وجود انشعاب هاي غيرمجاز يك معضل در صنعت برق است و شناسايي آنها در دستور كار ويژه قرار دارد.
معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع نيروي برق استان مركزي بيان كرد: انتظار است مردم در صورت اطلاع از وجود انشعابات غيرمجاز، مراتب را در اسرع وقت از طريق سامانه پيامكي به شماره 10001000121 اطلاع دهند تا پيگيري لازم براي برخورد و جمع آوري آنها صورت گيرد.
معاون فروش و خدمات مشتركان شركت توزيع نيروي برق استان مركزي اضافه كرد: 130 هزار و 82دستگاه كنتور هوشمند نيز در سال جاري در اين استان نصب شده و هم اكنون بيش از 90 درصد مشتركان ديماندي و چاه هاي آب كشاورزي در استان مركزي به كنتور هوشمند طرح فهام مجهز شده اند.
مهندس شمسي عنوان كرد: راه اندازي اپليكيشن «برق من» از ديگر خدمات اين شركت است كه تمام خدمات از طريق اين اپليكيشن قابل دريافت است و مشتركان مي توانند با دريافت آن از نرم افزار كافه بازار و سايت شركت به نشاني www. mpedc. ir به صورت غيرحضوري، اطلاعات لازم شامل خدمات صورتحساب، فروش و پس از فروش انشعاب برق، رفع خاموشي و برق اميد را دريافت كنند.

کد خبر : 96560
تاریخ : چهار شنبه، ٠٦ اسفند ١٣٩٩ ١٣:١٧
تعداد بازديد : ٥٩
فرستنده خبر : مريم آجرلي