برق تمام روستاهاي شهرستان ملاير وصل است

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان همدان گفت: با تلاش شبانه روزي و با تعويض بيش از 50 اصله تير و چهار دستگاه ترانسفورماتور، برق تمام روستاها و مناطق صعب العبور شهرستان ملاير وصل شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان همدان، شيرزاد جمشيدي با اشاره به وزش تندباد با سرعت 90 تا 120 كيلومتر در استان و بارش برف سنگين در برخي از مناطق اظهار داشت: در پي اين شرايط جوي از روز پنجشنبه 30 بهمن ماه، 68 روستا در استان دچار قطعي شدند.
وي افزود: با حضور به موقع و تلاش جهادي نيروها تا ساعت 7 بعدازظهر همان روز بيشتر روستاها برق دار شدند و 9 روستا به علت صعب العبور بودن و عدم دسترسي به شبكه هاي توزيع و برودت هوا بي برق باقي ماند.
مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان همدان عنوان كرد: تا پايان روز پنجشنبه 30 بهمن ماه نيز دو روستا از طريق ژنراتور و يك روستاي ديگر با مانور شبكه برق دار شدند.
وي با اشاره به خسارت وارده به شبكه هاي توزيع ادامه داد: شدت آسيب در شبكه هاي برق شهرستان ملاير از ساير نقاط استان بيشتر بود كه عمدتاً شامل سقوط ترانسفورماتور و شكستگي تير بود.
جمشيدي يادآور شد: با تشكيل 40 اكيپ مجهز و با كمك ادوات سنگين راهداري و ماشين هاي كمك دار ادارات شهرستان ملاير و با بيش از پنج دستگاه جرثقيل سنگين و سبك، سه دستگاه بالابر و دو دستگاه بلدوزر براي بازگشايي معابر اقدام شد.
وي ضمن تقدير از صبوري مردم خاطرنشان كرد: در نهايت با تلاش شبانه روزي و با تعويض بيش از 50 اصله تير و چهار دستگاه ترانسفورماتور تمام روستاها و مناطق صعب العبور اين شهرستان نيز برق دار شدند.

کد خبر : 96521
تاریخ : یکشنبه ، ٠٣ اسفند ١٣٩٩ ٠٩:٥٤
تعداد بازديد : ٩١
فرستنده خبر : مريم صابري يگانه