تبديل 400 كيلومتر سيم مسي به كابل خودنگهدار در استان همدان براي پيشگيري از سرقت ها

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان همدان گفت: اميد است در سال 1400 نيز 400 كيلومتر از شبكه سيمي استان به كابل خودنگهدار تبديل شود كه در اين امر اولويت ما مناطقي است كه بيشتر در معرض سرقت هستند.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان همدان،شيرزاد جمشيدي به همراه جمعي از مديران اين شركت با حضور در فرماندهي انتظامي استان با سردار اميري فرمانده نيروي انتظامي استان همدان ديدار و گفتگو كردند.
مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان همدان در اين ديدار ضمن تقدير از همراهي و همكاري مجموعه نيروي انتظامي با شركت توزيع نيروي برق استان همدان اظهار داشت: عملكرد نيروي انتظامي در كشف سرقت ها و دستگيري سارقان جاي تقدير دارد.
جمشيدي افزود: سرقت سيم و تجهيزات برق از جمله عواملي است كه موجب قطع برق مشتركين شده و باعث ايجاد نارضايتي و وارد شدن خسارت به مردم مي شود.
وي با اشاره به اينكه تأمين پايدار و مستمر انرژي برق به عنوان مهمترين زيرساخت جامعه بايد مورد توجه باشد، گفت: با توجه به گستردگي شبكه ها در سطح استان و وجود 19 هزار كيلومتر شبكه و 17 هزار دستگاه ترانسفورماتور و...، حفاظت از تجهيزات و تأسيسات و شبكه هاي توزيع در راستاي تأمين برق مستمر از اولويت هاي شركت توزيع نيروي برق استان است.
مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان همدان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بحث پيشگيري از سرقت شبكه و تجهيزات برق عنوان كرد: تبديل شبكه سيمي به كابل خودنگهدار يكي از اين اقدامات بوده كه در بحث كاهش سرقت ها بسيار اثرگذار است.
وي بيان داشت: اميد است در سال 1400 نيز 400 كيلومتر از شبكه سيمي استان به كابل خودنگهدار تبديل شود كه در اين امر اولويت ما مناطقي است كه بيشتر در معرض سرقت هستند.
جمشيدي با اشاره به نصب اسپيسر، نصب دوربين و... عنوان كرد: اولويت اعتبارات نيز در بحث حفاظت فيزيكي و پيشگيري از سرقت ها بوده است.
فرمانده نيروي انتظامي استان همدان نيز با بيان اينكه بحث برق و تأمين نظم و امنيت در جامعه از موضوعات بسيار مهم است، اظهار داشت: همكاري و مشاركت دو مجموعه در تأمين اين دو مهم، موجب رضايتمندي مردم مي شود.
سردار سلمان اميري با بيان اينكه در اجراي مسئوليت خود بايد دقيق و جدي باشيم چراكه اين مسئوليت ها امانتي در نزد ما است، گفت: وظيفه محوري مهم است و همه بايد به خوبي انجام وظيفه كنيم و اثرگذار باشيم تا نتيجه آن را مردم درك كنند.
وي با اشاره به برگزاري گشت هاي مشترك نيروي انتظامي و توزيع برق استان عنوان كرد: توجه بيشتر به تبديل سيم هاي مسي به كابل خودنگهدار در حومه شهر مي تواند در پيشگيري از سرقت ها مؤثر باشد.

کد خبر : 96170
تاریخ : یکشنبه ، ٠٥ بهمن ١٣٩٩ ١٣:١٧
تعداد بازديد : ١٢٥
فرستنده خبر : مريم صابري يگانه