سومين مانور اصلاح شبكه توزيع نيروي برق سيستان و بلوچستان برگزار شد

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق سيستان و بلوچستان در حاشيه اين مانور اظهارداشت: هدف از برگزاري مانور اصلاح معايب شبكه توزيع برق، افزايش پايداري شبكه و مبارزه با مصارف غير متعارف و رمز ارزهاي غير مجاز است.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق سيستان و بلوچستان،  خليل عوض زاده  با بيان اينكه اين مانور در روزهاي 25 و 26 دي ماه انجام مي شود ادامه داد: 121 اكيپ فعال ( 91 تيم اصلاح انشعاب و 30 تيم تعديل بار) با حضور 558 نفر شركت كننده در اين مانور حضور دارند.

وي در ادامه به لزوم همراهي مردم در مصرف بهينه برق اشاره كرد و افزود: با توجه به سرد شدن هوا و بدنبال آن ايجاد محدوديت در تامين سوخت نيروگاه هاي برق لزوم همراهي مردم اين استان در مصرف بهينه برق و گاز ضروري است.

وي اظهار داشت: از جمله مهمترين محورهاي مهم تعيين شده براي كاهش مصرف برق و كمك به كاهش مصرف سوخت نيروگاه ها جمع آوري مراكز غيرمجاز استخراج رمز ارز است.

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق سيستان و بلوچستان از ارائه پاداش به معرفي كنندگان مراكز و اشخاص استفاده كننده از برق غيرمجاز براي استخراج رمز ارز خبر داد و بيان كرد: عاملان كشف و معرفي، تا سقف 20 ميليون تومان پاداش دريافت خواهند كرد.

وي خاطر نشان كرد: توليد كنندگان رمز ارز مي توانند با ارائه مجوز و پروانه صادره از اداره ها و سازمان هاي ذيربط نسبت به دريافت انشعاب قانوني اقدام و از حمايت قانوني نيز برخوردار شوند.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق سيستان و بلوچستان، اولين مانور سراسري شركت توزيع نيروي برق اين استان در روزهاي 29 و 30 آبان سالجاري به صورت سراسري انجام شد و دومين مانور سراسري و دومين مانور سراسري اين شركت نيز طي روزهاي 27 و 28 آذر ماه انجام شده است.

کد خبر : 96044
تاریخ : پنج شنبه ، ٢٥ دی ١٣٩٩ ١٥:٥٥
تعداد بازديد : ٦٦
فرستنده خبر : سيد شهاب الدين عبدلي