مديرعامل شركت برق منطقه اي يزد

بسيجيان، بازوي اجرايي در امور تخصصي صنعت برق

جلسه شوراي بسيج پايگاه شهيد سامعي شركت برق منطقه اي يزد برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي يزد ابوالفضل اسدي مديرعامل شركت ضمن تبريك به مناسبت فرارسيدن هفته بسيج، بسيج را تجلي زندگي اسلامي ايراني دانست و آن را الگويي براي تمامي جامعه برشمرد.
وي شناسايي چالش هاي اصلي جامعه و تلاش براي حل اين چالش ها با رفتار، اخلاق و وجدان كاري مناسب را از خصوصيات بسيجيان دانست و ادامه داد: خدامحوري يكي از مهم ترين شاخصه هاي اصلي بسيج است و بسيجيان بايد خدا را در هر كاري محور قرار داده و از اين طريق اثربخشي بيشتري را رقم بزنند.
مديرعامل شركت برق منطقه اي يزد تعهد و تخصص را از ملزومات كار بسيجيان عنوان كرد و ضمن تقدير و تشكر از مسئول پايگاه و همكاران افزود: مسيري كه پايگاه مقاومت بسيج شهيد سامعي شركت در طي سه سال گذشته و با تشكيل بسيج مهندسين پيموده است مسيري تاثيرگذار و مثبت در شركت بوده است و بايد ضمن بررسي عملكرد سه سال گذشته و شناسايي نقاط قوت و قابل بهبود، عملكرد مثبت خود را تقويت و براي بهبود برنامه ريزي و تلاش مضاعف يعمل آوريم.
وي با بيان به اين كه با وجود سختي هاي بيماري كرونا، دشمنان تلاش دارند با به كارگيري روش هاي مختلف ازجمله جنگ اقتصادي و جنگ نرم به كشور ما ضربه بزنند، افزود: بسيجيان و همكاران شركت بايد با وجود برخي سختي ها و چالش هاي اين ايام، با رعايت اولويت حفظ سلامت و نشاط خود و همكاران، استوار تر از گذشته در ميدان باشند و برق مطمئن را در اختيار مردم و بخش هاي حياتي كشور قرار دهند.
اسدي با اشاره به اقدامات شركت برق منطقه اي يزد براي جلوگيري از شيوع بيماري كرونا از جمله: تامين لوازم بهداشتي، اكسيژن و ايجاد زيرساخت هاي نرم افزاري و سخت افزاري براي تسهيل در موضوع دوركاري، ضمن تشكر از همكاران مرتبط براي فراهم نمودن موارد مذكور خاطرنشان كرد: با توجه به شرايط حال حاضر بيماري كرونا، همكاران و بسيجيان شركت مي بايست روش زندگي و كار كردن جديد و مجازي را نيز بيشتر بياموزند و جهت ارتقاي اين حوزه، تجربيات و پيشنهادات خود را ارائه و اجرايي نموده و الگوي مناسبي براي ساير همكاران باشند.
وي همچنين تزريق اميد، انگيزه و روحيه به جامعه را از ملزومات اين دوره دانست و افزود: با توجه به مشكلات ناشي از بيماري كرونا، قرنطينه و شرايط روحي جامعه بايد نشاط، انگيزه و اميد به جامعه تزريق شود.
سيد رضا حسيني فرمانده پايگاه بسيج شهيد سامعي نيز در ادامه با اشاره به ماهيت تخصصي امور شركت برق منطقه اي يزد، گفت: در سه سال گذشته سعي شده تا فعاليت اين پايگاه به سوي بسيج مهندسين و تخصصي شدن فعاليت ها پيش رود.
وي تشكيل كانون بسيج مهندسين شركت در سال 98 را از اتفاقات مهم اين پايگاه دانست و افزود: ضمن برگزاري جلسات متنوع با متخصصين بسيجي، مشكلات و چالش هاي شركت كه متولي اي براي آن ها نبود به پايگاه بسيج مقاومت شهيد سامعي سپرده شده و اين پايگاه به عنوان بازويي براي ساير معاونت هاي شركت تبديل شد.
حسيني بسيج سازندگي را از ديگر بخش هاي پايگاه بسيج شهيد سامعي در شركت دانست و كمك رساني نقدي و غيرنقدي به هموطناني كه دچار بلاياي طبيعي شده اند، همكاران درگير بيماري هاي صعب العلاج و افراد كم بضاعت با مشاركت فعال همكاران را بخشي از اقدامات اين بسيج سازندگي پايگاه برشمرد.
دفاع از مقر و كمك رساني به حراست شركت برق منطقه اي يزد نيز از ديگر حوزه هاي كاري پايگاه بسيج شهيد سامعي شركت برق منطقه اي يزد بود كه حسيني به آن اشاره كرد و افزود: دفاع از مقر و حفظ و نگهداري از تاسيسات از ديگر اقدامات پايگاه بسيج شهيد سامعي شركت است و همفكري هاي لازم جهت تقويت انگيزه و تعهد كاري بسيجيان شركت انجام شده و در دست اقدام مي باشد.
برگزاري جلسات و همايش هاي تخصصي با بسيجيان استان، تشكيل صندوق قرض الحسنه امام رضا و وام دهي بدون كارمزد به همكاران، پيشنهاد ايجاد رشته تحصيلي جديد برق شاخه اتوماسيون به دانشگاه يزد، برنامه ريزي جهت آموزش فني و حرفه اي اپراتوري و تعميرات و نگهداري به نيروي انساني شركت و آموزش نگهبانان و كارشناسان شركت نيز از مهم ترين اقدامات پايگاه بسيج شهيد سامعي شركت برق منطقه اي يزد در سال گذشته بود كه فرمانده اين پايگاه به آن اشاره كرد.
در پايان اين نشست نيز از علي مدني و سيد ولي حيدري به عنوان بسيجي نخبه انتخاب شده از سوي شركت توانير و از مجيد شايق به عنوان بسيجي نمونه شركتي تجليل شد.

کد خبر : 95350
تاریخ : چهار شنبه، ٠٥ آذر ١٣٩٩ ١٠:٤٥
تعداد بازديد : ١٥٥
فرستنده خبر : عليرضا عسكري