همزمان با سراسركشور مانور سراسري تعمير شبكه هاي برق در خراسان جنوبي اجرا شد

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق خراسان جنوبي با اشاره به برگزاري مانور سراسري تعمير شبكه هاي فرسوده توزيع برق گفت: اين برنامه ?? و ?? ماه جاري همزمان با سراسر كشور در اين استان با شعار "تلاش صادقانه، خدمت بي منت" اجرا شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق خراسان جنوبي؛ مهدي دادگر اظهار داشت: براي نخستين بار در كشور و در يك حركت جمعي، يك هزار و 300 كيلومتر از شبكه هاي كشور اصلاح و بازسازي شد كه مي تواند سبب ايجاد هم افزايي و كاهش هزينه هاي تعميرات شود.
وي افزود: مانورجهادي نگهداشت و تعميرات شبكه بامحوريت مديريت دارايي هاي فيزيكي با حضور 40 گروه عملياتي و 160 نفر از همكاران و 45 خودرو عملياتي به منظور اصلاح 80 كيلومتر شبكه فشار متوسط و اصلاح 300 سيستم ارتينگ و 75 دستگاه پست برگزار شد.
مديرعامل شركت توزيع نيروي برق خراسان جنوبي با بيان اينكه در ماههاي گذشته سه مانور ديگر نيز در استان در شهرستان هاي درميان، زيركوه و طبس با هدف افزايش پايداري شبكه و ارتقاء ايمني و افزايش رضايت مشتركان انجام شده از هم استاني هاي عزيز خواست مشكلات، خرابي ها، باز بودن درب تابلو برق، سيم پارگي و … را از طريق "اپلكيشين برق من" يا شماره ???اطلاع دهند تا همكاران ما براي رسيدگي و تعمير آنها اقدام كنند.
دادگر گفت: طول و گستره شبكه هاي توزيع برق بسيار زياد است و با وجود بازرسي هاي مداوم، ممكن است برخي موارد و اشكالات در شبكه نيز در فاصله بازرسي هاي دوره اي ايجاد شود و به همين دليل مردم مي توانند به عنوان "چشم بيناي برق" موارد موجود را به شركت توزيع برق استان گزارش كنند.
مديرعامل شركت توزيع نيروي برق خراسان جنوبي اضافه كرد: اين مانور با رويكرد تحول ديجيتال در نظام نگهداشت و تعميرات و با محوريت مديريت دارايي هاي فيزيكي براي اولين بار در سطح كشور اجرا شد كه كاهش خاموشي هاي ناخواسته و افزايش پايداري شبكه، از مهمترين آثار آن به شمار مي رود.
وي تعمير شبكه هاي فرسوده و اصلاح وبازسازي، افزايش پايداري و قابليت اطمينان شبكه، كاهش تعداد و زمان خاموشي ها، افزايش رضايت مندي مشتركين، ارتقاء آمادگي و ايمني گروه هاي عملياتي را از جمله اهداف اجراي اين مانور برشمرد.
مانور سراسري تعمير شبكه هاي فرسوده توزيع برق 29 آبان ماه در روستاي مرك و 30 آبان ماه درمهر شهر بيرجند اجرا شد.

کد خبر : 95294
تاریخ : شنبه ، ٠١ آذر ١٣٩٩ ١٤:٣٥
تعداد بازديد : ١٢٠
فرستنده خبر : علي رفيعي