اپليكيشن اندرويدي جي اي اس ( mobail gis) در توزيع برق مازندران رونمايي شد

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت مديرعامل شركت توزيع نيروي برق مازندران گفت ؛ همزمان با روز جهاني جي اي اس براي اولين بار در شمال كشور از اپليكيشن اندرويدي جي اي اس رونمايي شد.
فرامرز سپري بيان داشت؛ با توجه به اهميت كاركردهاي مكانيزه در حوزه برداشت، به روزرساني و استفاده از اطلاعات پروژه موبايل gis در شركت توزيع نيروي برق مازندران به عنوان يك موضوع اولويت يك در دفتر gis و مطالعات فني سيستم تعريف شد.
وي افزود؛ با ارتقاء تكنولوژي و نيازمنديهاي جديد سيستم نرم افزاري همراه با امكانات به روز و قابل مقايسه با محصولات خارجي مشابه در شركت توزيع برق مازندران تهيه شده است.
مديرعامل شركت توزيع نيروي برق مازندران گفت؛ با استفاده از روش هاي دقيق و مطمئن امنيتي تلاش شده است نرم افزار بدون هيچ دغدغه اي در اختيار كارشناسان شركت توزيع قرار گيرد.
سپري با اشاره به قابليت هاي كليدي اين نرم افزار گفت؛ عدم وابستگي به ديتا مدل، متناسب با آخرين تكنولوژي هاي حوزه gis، قابليت استقرار در هر شركت توزيع در كمتر از يك روز، قابليت كاربرد در حوزه هاي طراحي شبكه توزيع به شكل ميداني در و در محل، قابليت برداشت اطلاعات شبكه، قابليت بازبيني و پايش شبكه با حجم بزرگ اطلاعاتي مي باشد.

وي با اشاره به ابزارهاي مهم و استراتژيك نرم افزار بيان داشت ؛ قابليت ترسيم گروهي شبكه متناسب با نياز كاربر و عدم محدوديت در تمامي آن ها، قابليت كاركرد آفلاين و در نظر گرفتن تمام موارد امنيتي و قابليت كنترل از زاويه و جهت ترسيم از ديگر مزاياي اين اپليكيشن است.

کد خبر : 95286
تاریخ : شنبه ، ٠١ آذر ١٣٩٩ ١١:١٩
تعداد بازديد : ١٥٢
فرستنده خبر : معصومه فرخ تبار