اپليكيشن برق من به عنوان برترين خدمت سبز در راستاي تحقق دولت الكترونيك است

مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان بيان داشت : اپليكيشن "برق من" به عنوان برترين خدمت سبز در راستاي تحقق دولت الكترونيك محسوب مي شود .

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع برق استان سمنان، مديرعامل شركت توزيع برق استان سمنان بيان داشت : اپليكيشن "برق من" به عنوان برترين خدمت سبز در راستاي تحقق دولت الكترونيك محسوب مي شود .
سيدمحمد موسوي زاده در پانزدهمين جلسه كميته خدمات سبز اين شركت كه به صورت وبيناري برگزار شد، با اشاره به مطلب فوق گفت: با اجرايي شدن طرح ارائه خدمات غيرحضوري، عملاً در سوخت، زمان، هزينه و رفت و آمدها، صرفه جويي قابل ملاحظه اي صورت گرفته و به نوعي گام اساسي در حذف مراجعات حضوري به ويژه در شرايط خاص كرونايي محسوب مي شود .
وي با عنوان اين كه از اول آذر ماه طرح خدمات غيرحضوري در استان عملياتي مي گردد اظهار داشت : اين شركت به عنوان يكي از دستگاه هاي خدمات رسان است كه در اين زمينه پيشتاز گرديده و 28 خدمت در حوزه مشتركين و 12 خدمت در بخش بهره برداري ، كاملاً غيرحضوري انجام مي شود .
موسوي زاده با اظهار اين كه در حوزه مديريت سبز نيز، اقدامات مناسبي در اين شركت اجرايي گرديده يادآور شد: كنترل مصارف انرژي و آب كه به صورت ماهيانه و ساليانه صورت مي پذيرد ، تلاشي مهم و اثر گذار در اين راستا به شمار مي رود .
وي تصريح كرد : مديريت سبز به بخش حامل هاي انرژي ، منابع انساني و مديريت بهينه منابع نيز مربوط مي شود و در اين عرصه مي بايد در زمينه نصب برچسب انرژي ساختمان هاي اداري الگو گرديده و ساير دستگاه ها را نيز به اين امر مهم تشويق و ترغيب نماييم.
گفتني است: در اين نشست پيرامون مواردي شامل؛ نتايج نهايي جشنواره شهيد رجايي سال 1398، اقدامات صورت گرفته در خصوص برنامه ارزيابي و تربيت مديران بر اساس بند چهارم از برنامه اصلاح نظام اداري ، فعاليت هاي به عمل آمده در ارتباط با بند دوم برنامه جامع اصلاح نظام اداري در عرصه دولت الكترونيك و هوشمند سازي و همچنين اجراي شاخص هاي مديريت سبز و مناسب سازي فضاهاي اداري، بحث و تبادل نظر شد.

کد خبر : 95274
تاریخ : پنج شنبه ، ٢٩ آبان ١٣٩٩ ١٩:٣٣
تعداد بازديد : ١٠٨
فرستنده خبر : ابوالفضل همتي