ارائه خدمات غير حضوري يكپارچه " سامانه موبايلي برق ايران( برق من) در استان فارس

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان فارس گفت: از ابتداي آذر ماه امسال، با اعلام رسمي حذف مراجعات حضوري به ادارات برق، 40خدمت به صورت غيرحضوري به مردم شريف استان از طريق نرم افزار موبايلي "سامانه برق ايران(برق من)" به صورت يكپارچه در سراسر استان ارائه خواهد شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان فارس،مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان فارس گفت: از ابتداي آذر ماه امسال، با اعلام رسمي حذف مراجعات حضوري به ادارات برق، 40 خدمت به صورت غيرحضوري به مردم شريف استان از طريق نرم افزار موبايلي "سامانه برق ايران(برق من)" به صورت يكپارچه در سراسر استان ارائه خواهد شد. 

احمدرضا خسروي با اعلام اين خبر بيان داشت: باتوجه به شيوع گسترده بيماري كرونا در كشور ، در راستاي حفظ سلامت شهروندان و به منظور رفاه حال مشتركان در جهت جلوگيري از عدم مراجعه حضوري و همچنين كاهش ترددها و كمك به حفظ محيط زيست، نرم افزار موبايلي" سامانه برق ايران "راه اندازي گرديده كه از ابتداي آذر امسال40 خدمت شركت توزيع نيروي برق استان فارس، ( 28 خدمت در حوزه مشتركين و 12 خدمت در حوزه بهره برداري ) ازطريق اين نرم افزار قابل دريافت است.

 وي ادامه داد: مشتركان در سراسر استان فارس مي توانند با دانلود و دريافت نرم افزار موبايلي"سامانه برق ايران (برق من) " از سايت "كافه بازار" و پس از ثبت شناسه قبض 13رقمي انشعاب برق خود، تمامي خدمات مورد نياز را از اين طريق دريافت كنند. وي امكان پرداخت آني قبض، نمايش سوابق پرداخت وسوابق مصرف، ثبت قرائت از سوي مشترك (خوداظهاري)، امكان ثبت درخواست انشعاب جديد، پيگيري و پرداخت هزينه انشعاب و ... را از جمله خدمات ارائه شده در اين نرم افزار موبايلي عنوان كرد و افزود: با استفاده از اين نرم افزار مي توان از اعلام خاموشي و اطلاعات كامل برق اميد، راهنمايي ها و توصيه هاي لازم و تمامي خدماتي كه قبلا به صورت حضوري ارائه مي شد، نيز بهره مند شد.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان فارس، با اشاره به طرح ملي "برق اميد" نيز بيان داشت: در نرم افزار موبايلي" برق من" اين قابليت نيز گنجانده شده است تا مشتركان خانگي با استعلام برق اميد، بتوانند از وضعيت برق مصرفي خود و تخفيف 100 درصدي، مطلع شده و در صورت نياز با رعايت توصيه ها و انجام راهكارهاي ساده بهينه سازي مصرف انرژي، از مزاياي طرح برق اميد بهره مند شوند.

وي همچنين يادآورشد:علاوه بر"سامانه برق من" مشتركان در استان مي توانند كليه خدمات خود را به صورت غيرحضوري با مراجعه به سايت شركت و يا از طريق دفاتر پيشخوان دولت دريافت و پيگيري نمايند.

کد خبر : 95223
تاریخ : دو شنبه ، ٢٦ آبان ١٣٩٩ ٠٩:٢١
تعداد بازديد : ١٤٠
فرستنده خبر : سيد محمدعلي نجفي