اجراي 5283 متر شبكه سيمي به كابل خودنگهدار در قروه سنندج

مدير توزيع برق شهرستان قروه از اجراي 5283 متر شبكه سيمي به كابل خود نگهدار با اعتباري بالغ بر 3 ميليارد و 690 ميليون ريال در شهرك امام خميني (ره ) شهرستان قروه خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كردستان فرهاد ميمنت آبادي در تصريح اين خبر گفت: اصلاح و بهينه سازي شبكه هاي فرسوده و سيمي، با هدف كاهش تلفات انرژي الكتريكي، افزايش ضريب پايداري خطوط برق رساني، پيشگيري از سرقت شبكه، اصلاح آرايش شبكه و زيباسازي مبلمان شهري، ميزان 5283 متر شبكه سيمي با اعتباري بالغ بر 3 ميليارد و 692 ميليون ريال به كابل خودنگهدار در شهرك امام خميني ( ره ) شهرستان قروه تبديل شد.
وي در ادامه با اشاره به سرقت هاي مكرر اذعان داشت: با توجه به سرقت هاي مكرر از شبكه فشار ضعيف كه باعث ضعف ولتاژ و آسيب ديدن وسايل الكتريكي و نارضايتي مشتركين ميگردد، كه اصلاح و بهينه سازي شبكه سيمي فشار ضعيف و تبديل به شبكه كابل خودنگهدار اقدام شد و مشكل ضعف ولتاژ و خاموشي شبكه در نقاط حادثه خيز، مرتفع گرديد.
وي در ادامه افزود: با تغيير ساختار شبكه در شهرك امام خميني (ره) و جابجايي پايه هاي داخل سواره روها و انجام شاخه زني كه يكي از مشكلات عمده مي باشد همزمان با اجراي اين پروژه، رفع گرديد.
ميمنت آبادي در پايان يادآور شد: تبديل شبكه سيمي به كابل خودنگهدار علاوه بر افزايش قابليت اطمينان شبكه در مقابل شرايط جوي و اتفاقات ناشي از برخورد اشياء خارجي، سبب مي شود امكان استفاده از برق غيرمجاز كاهش داده شود كه اين امر باعث كاهش تلفات و انرژي توزيع نشده نيز ميشود و از تحميل ضرر و زيان به شركت توزيع جلوگيري شده و همچنين از مشكلات قطعي برق و ايجاد نارضايتي جلوگيري مي نمايد.

کد خبر : 94901
تاریخ : یکشنبه ، ٢٧ مهر ١٣٩٩ ١٠:٢٦
تعداد بازديد : ٥٤
فرستنده خبر : hana naghshbandi