در نشست كميته سلامت اداري و ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي شركت برق منطقه اي تهران تاكيد شد

اجراي كامل مصوبات ستاد ملي مديريت بيماري كرونا در برق تهران

در نشست "كميته سلامت اداري و ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي" شركت برق منطقه اي تهران، اجراي كامل مفاد، دستورالعمل ها و مصوبات بيست و هشتمين نشست ستاد ملي مديريت بيماري كرونا مورد تاكيد قرار گرفت.
به گزارش پايگاه خبري توانير و به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي تهران(تابش)؛ در بيستمين جلسه "كميته سلامت اداري و ستاد صيانت از حريم امنيت عمومي" ويژه پيگيري عمليات مقابله با شيوع ويروس كرونا (كوويد 19 ) كه 18 شهريور از طريق وب- كنفرانس برگزار شد؛ پس از بررسي اقدامات انجام شده مندرج در صورت جلسه هاي قبلي، اجراي كامل مفاد، دستورالعمل ها و مصوبات بيست و هشتمين نشست ستاد ملي مديريت بيماري كرونا و گزارش روند اجرايي آن مورد تاكيد قرار گرفت و مقرر شد تمامي جلسات ضروري به شكل مجازي برگزار شود. 
بنابراين گزارش، در جلسه ياد شده مقررشد تا اطلاع بعدي، تحويل ماسك به همكاران در بسته بندي به طور هفتگي انجام شود و از ورود افراد بدون ماسك به وسيله عوامل دفتر حراست وامور محرمانه، جلوگيري به عمل آيد.
اين گزارش اضافه مي كند؛ از ديگر موارد مطرح شده در اين نشست مي توان به برگزاري مسابقات ورزشي هفته دفاع مقدس در چارچوب ابلاغيه وزارت نيرو و به شكل مجازي اشاره كرد.
کد خبر : 94572
تاریخ : چهار شنبه، ٢٦ شهریور ١٣٩٩ ٠٨:٣٠
تعداد بازديد : ٥٠٥
فرستنده خبر : مهدي خانميرزائي