در يازدهمين نشست شوراي هماهنگي مديران شركت برق منطقه اي تهران تاكيد شد

ارتقاي سطح خدمات به مشتركان شركت در سال آتي

مديرعامل شركت برق منطقه اي تهران در يازدهمين نشست شوراي هماهنگي مديران اين شركت كه 4 اسفند ماه در محل ساختمان ستادي برگزار گرديد، ارتقاي سطح خدمات رساني به مشتركان شركت در سال آتي را خواستار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي تهران؛ در يازدهمين نشست شوراي هماهنگي مديران شركت برق منطقه اي تهران كه 4 اسفند ماه با حضور مديرعامل، معاونان، مديران و مشاوران شركت در محل سالن جلسات ساختمان ستادي برگزار شد، مهندس خوش خلق مديرعامل شركت پس از دريافت گزارشي از عملكرد معاونت هاي منابع انساني، بهره برداري، مالي و پشتيباني و طرح و توسعه، ضمن تقدير از عملكرد مناسب حوزه هاي مختلف و توفيقات حاصل شده در امر به انجام رساندن اهداف و مأموريت هاي شركت در تأمين برق پايدار مشتركان خود با وجود شرايط تحريم هاي ظالمانه و محدوديت هاي مترتب بر فعاليت هاي شركت، ارتقاي سطح خدمات را در سال آتي خواستار شد.
بنابراين گزارش در بخش ديگر نشست ياد شده مهندس خوش خلق پس از دريافت گزارشي از عملكرد امور فرهنگي ضمن تقدير و تشكر از اقدامات انجام شده در اين زمينه، لزوم تعميم و توسعه فضاي فرهنگي را به همه حوزه هاي عملكردي را يادآوري و بر دروني سازي ارزش هاي فرهنگي تأكيد كرد.
بر اساس اين گزارش وي در ادامه سخنانش جذب نسل جوان و ايجاد عوامل انگيزشي براي حضور بيشتركاركنان در فعاليت هاي فرهنگي را موثر قلمداد كرد.
در اين گزارش آمده است: همچنين در بخش پاياني جلسه پس از تقدير و تشكر از مهندس مفيد پيشكسوت صنعت برق، مدير عامل شركت از مشاركت فعالانه اعضاي شورا در جلسات، قدرداني و ضمن اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس شوراي اسلامي و عملكرد مناسب شركت در زمينه عدم خاموشي در جريان برگزاري انتخابات، تشكر كرد.

کد خبر : 92592
تاریخ : چهار شنبه، ١٤ اسفند ١٣٩٨ ١٢:١٧
تعداد بازديد : ٦٧
فرستنده خبر : مهدي خانميرزائي