افزايش فاصله عمودي سيم تا سطح پل (كلرنس) خطوط 63 كيلوولت

مجري طرح خطوط فوق توزيع شركت برق منطقه اي تهران اعلام كرد: به منظور عبور ايمن افراد پياده از عرض اتوبان شهيد رستگار مقدم و با هدف رفع معارض پل در دست احداث شهرداري با خطوط موجود 63 كيلوولت، طرح افزايش فاصله عمودي تا سطح پل(كلرنس) خطوط 63 كيلوولت بعثت - سعيديه و مشيريه – دولت آبادمعارض با پل عابر در دست احداث در اتوبان شهيد رستگار مقدم به انجام رسيد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق منطقه اي تهران،  به منظور عبور ايمن افراد پياده از عرض اتوبان شهيد رستگار مقدم و با هدف رفع معارض پل در دست احداث شهرداري با خطوط موجود 63 كيلوولت ، طرح افزايش فاصله عمودي تا سطح پل(كلرنس) خطوط 63 كيلوولت بعثت - سعيديه و مشيريه – دولت آباد معارض با پل عابر در دست احداث در اتوبان شهيد رستگار مقدم و مورد درخواست شهرداري با نصب يك دستگاه برج NN 21 متري و با هزينه اي بالغ بر 180 ميليون تومان به انجام رسيد.

مجري طرح خطوط فوق توزيع با اشاره به استفاده از آهن آلات برج، يراق آلات، سيم هادي، مقره، پيچ ومهره ساخت داخل كشور در اجراي اين طرح، هدف از آن را رفع معارض پل در دست احداث شهرداري با خطوط موجود 63 كيلوولت ذكر كرد.

امير سعيد بردبار در مورد مزيت اجراي طرح ياد شده گفت: برج NN استفاده شده دقيقاً زير خط موجود نصب شده كه حداقل تغييرات در شبكه را ايجاد مي نمايد.

کد خبر : 92456
تاریخ : سه شنبه ، ٢٩ بهمن ١٣٩٨ ١٣:٢٦
تعداد بازديد : ٧٤
فرستنده خبر : مهدي خانميرزائي