ارتباط ويدئو كنفرانس ستاد شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان با برق شهرستان هاي تحت پوشش شركت برقرار شد

حضور مدير عامل برق جنوب استان كرمان به صورت ويدئو كنفرانس در جلسه شوراي اداري رودبار جنوب با محوريت حذف قبوض كاغذي برق و همكاري ادارات در پيك بار تابستان 98

  به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان، مدير عامل اين شركت از طريق ويدئو كنفرانس با امام جمعه، فرماندار و ساير مسئولين شهرستان رودبار جنوب در جلسه شوراي اداري كه در محل مديريت برق شهرستان تشكيل شده بود، شركت و گفتگو نمود.
مهدوي نيا در اين نشست ضمن تاكيد بر مصرف بهينه برق بيان نمود: از آنجايي كه برق زير ساخت همه زير ساخت هاي توسعه مي باشد،بايستي در مصرف صحيح آن كوشا باشيم و با توجه به نزديك شدن به فصل گرما مشتركين بايد بيش از پيش درست مصرف كردن برق را رعايت نمايند.
وي ضمن تشكر از اداراتي كه سال گذشته در پيك مصرف برق سرآمد بودند، خاطرنشان كرد: ادارات و دستگاه اجرايي بايستي در زمينه مصرف بهينه برق پيشرو و سرلوحه مردم باشند تا بتوانيم امسال به بهترين نحو از پيك بار عبور نمائيم و مردم دچار سختي ناشي از خاموشي برق نشوند.
مهدوي نيا در ادامه سخنان خود تصريح كرد: در مناطق رودبار جنوب سال هاي گذشته تنها دو پست فوق توزيع داشتيم كه منجر به افت ولتاژ در اين مناطق شده بود اما خوشبختانه هم اكنون چهار پست فوق توزيع نصب گرديده و همچنين در بخش زهكلوت نيز با كمك برق منطقه اي برنامه هايي در دست اقدام داريم و اميد است كه بتوانيم افت ولتاژ اين مناطق را به حداقل مقدار ممكن برسانيم.
وي افزود: نصب ترانسفورماتور و پست فشار متوسط، مقاوم سازي و گابيون بندي و بتن ريزي پاي تير هاي برق همگي جز كارهاي بسيار خوبي بوده است كه در مناطق رودبار جنوب انجام شده است.
مهدوي نيا به حذف قبوض كاغذي برق اشاره نمود و گفت: اين اقدام در راستاي كاهش هزينه ها انجام مي شود و لازم به ذكر است كه يكي از اهداف اصلي شركت برق جنوب كرمان "عدم مراجعه حضوري مشتركين" مي باشد به گونه اي كه مشترك در هر مكان و هر ساعتي از شبانه روز باشد بتواند به صورت غير حضوري از امكانات و خدمات شركت استفاده نمايد.
در اين نشست امام جمعه اين شهرستان ضمن تشكر از زحمات ارزنده شركت برق جنوب بيان كرد: از وظايف مهم روحانيون مي باشد كه در مناسبت هاي مختلف در خصوص مديريت مصرف برق توضيحاتي ارائه دهند و ارزش واقعي برق را به مردم نشان دهند.
فرماندار اين شهرستان نيز به پروژه توسعه فيدر جديد كه از پست فوق توزيع سرخ قلعه شهرستان قلعه گنج تغذيه مي شود اشاره نمود و گفت:  با اجراي اين پروژه كه تا پايان خرداد ماه به بهره برداري مي رسد نزديك به 40 روستا رفع افت ولتاژ خواهند شد.
وي همچنين بيان داشت: ادارات ملزم به رعايت همكاري با امور برق شهرستان رودبار جنوب در استفاده صحيح از برق مي باشند و ادارت بايستي پس از پايان وقت اداري برق غير ضروري خود را خاموش نمايند كه امكان تامين برق مردم فراهم شود.
منصور خانه گير افزود: سال گذشته نزديك به دو ميليارد تومان از اعتبارات شهرستان رودبار جنوب را در حوزه برق استفاده نموديم و اميدوار هستيم امسال نيز بتوانيم اقدامات خوبي را در اين زمينه انجام دهيم.
لازم به توضيح است كه ارتباط ويدئو كنفرانس ستاد شركت توزيع نيروي برق جنوب استان كرمان با 16 مديريت برق شهرستان تحت پوشش شركت اخيرا برقرار شده است.


کد خبر : 89580
تاریخ : چهار شنبه، ٠٨ خرداد ١٣٩٨ ١١:٢٦
تعداد بازديد : ١١٠٩
فرستنده خبر : مهرداد محسني تكللو