جلسه برنامه ريزي و هماهنگي گذراز پيك برق سال 98 صنايع اهواز

مديرعامل برق اهواز گفت: بازتوليد تصور و تعريف جديد از صنعت، مهمترين عامل پيشرفت و توسعه كشور است.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق اهواز مديرعامل اين شركت در نشست مشترك با معاون فني و مديران شهركهاي صنعتي اهواز بيان داشت: بايد اين واقعيت مغفول در جامعه بازشناسانده شود كه توليد كننده و صنعتگر، عامل اشتغال و پيشرفت و توسعه كشور است.

حسن كريمي در ادامه با اشاره به ضرورت رفع موانع و مشكلات توليد درشهركهاي صنعتي بيان داشت: در استان ما برق به عنوان يك عنصر حياتي از اهميت بسيار زيادي برخوردار است و خوشبختانه در سال جاري با هماهنگي و همكاري همه بخشهاي اجتماعي و اقتصادي  توانستيم رتبه برتر مديريت مصرف انرژي را در كشور كسب كنيم و تدابير لازم به منظور رفع موانع توليد و پرداخت مشوق هائي براي مديريت مصرف مشتركان صنعتي فراهم است تا در صورت نياز به كاهش مصرف  زيان مالي متوجه آنها نشود.

  وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به همكاري خوب صنايع در عبور از پيك بار سال جاري بيان داشت:درتابستان گذشته اهواز تنها شهر بدون خاموشي و توانست رتبه اول را در كشور كسب كند و بدون اعمال خاموشي، پيك بار97 از پيك باز 94 هم كمتر شد و اين مرهون درك متقابل مصرف كننده و توزيع كننده و بخصوص صنايع اين شهر بوده است.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق اهواز در بخش ديگري از سخنان خود بيان داشت: نتايج حاصله از ارتباط موثر با بخش صنعت نشان مي دهد ظرفيت هاي لازم به منظور عبور از پيك بار فراهم است و كارشناسان اين شركت آمادگي لازم براي همفكري و ارائه اطلاعات لازم به منظور مديريت مصرف صنايع و استفاده از نظرات فعالين اين عرصه به منظور عبور از پيك تابستان را دارد.

در ادامه اين جلسه كه به همت گروه مديريت مصرف شركت توزيع نيروي برق اهواز برگزار شد معاون فني مديرعامل شهرك هاي صنعتي اهواز و تعدادي از مديران شهرك ها به بيان نظرات و ديدگاههاي خود در خصوص مديريت مصرف سال آينده پرداختند.

کد خبر : 88180
تاریخ : شنبه ، ٢٩ دی ١٣٩٧ ١٥:٣٢
تعداد بازديد : ٥٩١
فرستنده خبر : عليرضا شكرخدايي