صفحه 1 از 6

مشتركان كم مصرف تشويق مي شوند

در سالهاي اخير اقدامات گسترده اي را به منظور مديريت هر چه بيشتر مصرف برق در كشور و حمايت از مشتركان كم مصرف اجرا نموده است و به تازگي نيز "طرح برق اميد " به همين منظور در سراسر كشور اجرايي شده است .

22.5درصد از مشتركان برق استان اردبيل مشمول تخفيف صددرصدي بهاي برق مصرفي شدند

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان اردبيل از تخفيف 100 درصدي بهاي برق براي 106 هزار مشترك استان اردبيل در دوماهه پاياني سال 1399 در قالب طرح برق اميد خبر داد.

تخصيص 7ميليارد و776ميليون ريال تخفيف به مشتركان خانگي كم مصرف استان زنجان

بدنيال اجراي طرح ملي برق اميد كه با هدف تخفيف 100درصدي قبض برق مشتركان خانگي كم مصرف از آبان ماه سال گذشته آغاز شده است ، تعداد 73هزارو 722مشترك برق استان زنجان مشمول پاداش برق رايگان شدند.

اميد به طرح برق اميد

وزارت نيرو در سالهاي اخير اقدامات گسترده اي را به منظور مديريت هر چه بيشتر مصرف برق در كشور و حمايت از مشتركان كم مصرف اجرا نموده است و به تازگي نيز "طرح برق اميد " به همين منظور در سراسر كشور اجرايي شده است

16 ميليارد تومان درآمد سرمايه گذاران سامانه هاي فتوولتائيك در خراسان جنوبي / بهره برداري 450 نيروگاه خورشيدي

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان جلوگيري از انتشار گازهاي گلخانه اي را يكي از مهمترين مزاياي استفاده از انرژي هاي تجديد پذير عنوان نمود و اظهار داشت: هر نيروگاه خورشيدي 5 كيلوواتي خانگي در سال بالغ بر 9000 كيلووات ساعت انرژي توليد ميكند كه معادل اين توليد از طريق نيروگاه گازي نياز به مصرف 2556 مترمكعب گاز و 1980 ليتر آب دارد.

90 هزار مشترك در استان قزوين از برق رايگان برخوردار شدند

با با رعايت الگوي مصرف برق بيش از 90 هزار مشترك تحت پوشش طرح برق اميد قرار گرفته و هزينه اي براي انرژي برق پرداخت نكردند.

معاون هماهنگي توزيع شركت توانير در آذربايجان تاكيد كرد
مديريت جابه جايي بار در پيك امسال به كار مي گرفته مي شود

جلسه هماهنگي براي مديريت پيك بار تابستان 1400در منطقه آذربايجان، با حضور معاون هماهنگي توزيع نيروي برق شركت توانير در شركت برق منطقه اي آذربايجان برگزار شد.

با حضور معاون هماهنگي توزيع شركت توانير
نخستين جلسه استاني مديريت بار صنعتي و كشاورزي برگزار شد

با حضور معاون هماهنگي توزيع شركت توانير نخستين جلسه استاني مديريت بار صنعتي و كشاورزي به ميزباني برق منطقه اي اصفهان برگزار شد.

كاهش 6.1 درصدي مشتركان پرمصرف از ابتداي اجراي طرح برق اميد

بررسي اين آمار بيانگر كاهش 6.1 درصدي مشتركان پرمصرف در بازه زماني آبان تا 12 اسفندماه سال جاري نسبت به دوره مشابه سال گذشته است.

از ابتداي آبان تاكنون
يكصد و 18هزار مشترك برق اردبيل مشمول تخفيف صددرصدي بهاي برق مصرفي شدند

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان اردبيل از تخفيف 100 درصدي برق براي118هزار مشترك استان اردبيل از اول آبان ماه سالجاري تا به امروز و در قالب طرح برق اميد خبر داد.

قرار داشتن صنعت برق در بالاترين سطح بهره وري، از آثار طرح هاي سازوكاري است

مديرعامل توانير در مراسم آغاز هفته چهل و سوم پويش هرهفته الف ب ايران و بهره برداري از 8 طرح سازوكاري در حوزه انتقال و توزيع نيروي برق گفت: امروز صنعت برق در بالاترين سطح بهره وري قرار دارد چرا كه با راه اندازي سامانه هاي مختلف، توانسته است بهره وري را افزايش دهد و اكنون برق را بالاترين راندمان در نيروگاه ها توليد و با كمترين تلفات منتقل مي كند.

سالانه 180 مگاوات برق خورشيدي، از اصفهان، به شبكه سراسري تزريق مي شود / استفاده از پنل هاي خورشيدي توجيه اقتصادي دارد

مدير عامل شركت توزيع برق استان اصفهان از افتتاح نخستين پروژه نيروگاه خورشيدي 100 كيلوواتي در منطقه صنعتي نجف آباد خبرداد.

رويكرد مثبت مردم به طرح برق اميد

مديركل روابط عمومي توانير با اشاره به تلاش شبانه روزي و اقدامات يكپارچه اي كه با همراهي استانها در رابطه با برق اميد انجام شد از گفت و گو با 50 شركت توزيع ،برق منطقه اي و ستادي در اين خصوص و توليد محتواي رسانه اي خبر داد كه همچنان در حال انجام است و از كنشگران در اين عرصه نيز حمايت مي شود.

كاهش 6.7 درصدي مشتركان پرمصرف خانگي در كشور

مهندس رخشاني مهر سهم مشتركان شهري با 46 ميليون قبض خانگي را 20 درصد كم مصرف ،49 درصد خوش مصرف و 30 درصد پرمصرف و مشتركان روستايي 30 درصد كم مصرف ،47 درصد خوش مصرف و 23 درصد پرمصرف عنوان كرد كه در حال حاضر 4.3 درصد به مشتركان كم مصرف و 2.4 درصد به مشتركان خوش مصرف افزوده شده و 6.7 درصد از جمعيت مشتركان خانگي پرمصرف در كشور كاهش يافته كه تا پيك تابستان آينده به 10 درصد بالغ مي شود.

وزير نيرو در نشست سراسري بررسي روند اجراي "برق اميد"
تاكيد بر نهادينه سازي اخلاق مصرف و گسترش مصرف بهينه به ساير عرصه ها/ برق اميد فرصتي براي صنعت برق است

در نشست سراسري بررسي روند اجراي"برق اميد" بر لزوم توسعه آداب ،اخلاق و فرهنگ مصرف بهينه به ساير عرصه ها و نهادينه سازي فرهنگ صحيح مصرف به عنوان يك كار اخلاقي و غيرقابل بازگشت در جامعه تاكيد كرد.

مشتركان كردستاني بيش از 7 ميليارد و 654 ميليون ريال پاداش مشاركت گرفتند

مدير توزيع برق شهرستان قروه از پرداخت پاداش به مشتركين كه در طرح مديريت بار 99 اين شهرستان همكاري داشتند، خبر داد.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق خوزستان
مشتركاني كه الگوي كم مصرفي را رعايت كنند، مشمول 100 درصد تخفيف مي شوند

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق خوزستان گفت: مشتركاني كه الگوي كم مصرفي را در دوره اخير رعايت كنند ( در سه فصل اول سال تا 400 كيلو وات ساعت ماهانه) و ( فصل زمستان تا 80 كيلو وات ساعت ماهانه) بهاي برقشان مشمول 100 درصد تخفيف مي شود

نقش پويش انرژي _ همدلي در نهادينه شدن فرهنگ مديريت مصرف انرژي

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان فارس بيان نمود: پويش «انرژي _ همدلي» كه با هدف مشاركت همه مردم و خانواده ها اجرا مي شود، مي تواند نقش مهمي در نهادينه شدن فرهنگ مديريت مصرف انرژي و ايجاد ارزش براي مصرف بهينه ايفا نمايد.

وزير نيرو
80درصد سوخت نيروگاه هاي كشور از گاز تامين مي شود

وزير نيرو با اشاره به عملكرد مقايسه اي دولت در بخش برق گفت: در بخش نيروگاهي از 7 هزار مگاوات ظرفيت نصب شده كشور به 80 هزار مگاوات ظرفيت نصب شده رسيديم كه تقريباً اين رقم 12برابر شده است.

بيش از 56 هزار مشترك در زنجان قبض رايگان دريافت كردند

از ابتداي آبان ماه سال جاري، طرح برق اميد در استان زنجان همزمان با سراسر كشور اجرا شده است و مشتركان برق با قرار گيري در سه گروه كم مصرف ، خوش مصرف و پرمصرف از نتايج اين طرح بهره مند نيز شدند كه يكي از آنها تخفيف كامل هزينه برق مصرفي ويژه مشتركان كم مصرف است .
صفحه 1 از 6