صفحه 6 از 446

چه كنيم كه دچار خاموشي نشويم؟

با توجه به مصرف انرژي برق در اين روزها كه منجر به افزايش سوخت گازي نيروگاه هاي برق مي شود، شركت توزيع نيروي برق استان زنجان، در راستاي حفظ گرماي خانه همشهريان و جلوگيري از قطع گاز، اقدام به تعديل روشنايي در معابر و خاموشي هاي موقت كرده است.

مشتركان اردبيلي مصرف برق وگاز صرفه جويي كنند

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان اردبيل با اشاره به افزايش سرماي هوا و محدوديت سوخت نيروگاهها ،از هم استاني هاي عزيز درخواست كرد مصرف انرژي برق و گاز خود را كاهش دهند .

كاهش دماي هوا و مشكلي براي صنعت برق ايجاد شد

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق خراسان جنوبي گفت: با توجه به برودت هوا در سطح كشور و افزايش مصرف گاز و همچنين محدوديت توليد برق در نيروگاه ها نياز است مشتركان در مصرف برق صرفه جويي كنند.

معاون هماهنگي توزيع توانيرخبر داد
كاهش يك ميليون ليتري مصرف سوخت نيروگاه ها با تعديل روشنايي ها

معاون هماهنگي توزيع توانير با اشاره به اين كه با اجراي طرح تعديل روشنايي ها در بزرگراه ها و معابر اصلي، 300 مگاوات از مصرف برق كاسته شده است، خاطرنشان كرد: اين طرح تاكنون كاهش يك ميليون ليتري مصرف سوخت نيروگاه هاي كشور را به دنبال داشته است.

تا پايان سال 1399
19روستاي بي برق استان اردبيل برق دارمي شوند

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان اردبيل از برق رساني به 19روستا با جمعيت تحت پوشش 221 نفر تا پايان امسال خبر داد .

معاون وزير نيرو در امور برق و انرژي
خاموش كردن روشنايي هاي غيرضروري در سطح شهرها و جاده ها بايد با جديت ادامه يابد

معاون وزير نيرو د رامور برق و انرژي، اين جلسه را نشستي تعاملي با هدف كمك به كاهش مصرف گاز كشور برشمرد و گفت: به دليل برودت هوا، رشد مصرف گاز بيشتر از ميزان پيش بيني شده بوده است و به همين دليل در برخي از نيروگاه ها مجبور به استفاده از سوخت دوم شده ايم.

راهكارهاي عملياتي صنعت برق براي كاهش مصرف سوخت نيروگاه ها / مشوق هاي زمستانه صنعت برق همچنان ادامه دارد

مديرعامل توانير از راهكار هاي عملياتي و در دست اجراي صنعت برق براي كاهش مصرف سوخت نيروگاه ها خبر داد وگفت: در كنار كارهاي فني كه توسط صنعت برق انجام مي شود، اگر هر كدام از مشتركان تنها يك لامپ اضافي را خاموش كنند، مشكل سوخت حل مي شود.

توسط شركت توزيع نيروي برق تبريز
سيستم خبره طرح هاي مديريت بار طراحي و پياده سازي شد

شركت توزيع نيروي برق تبريز، سيستم خبره داراي قابليت ارتباط دوسويه با مشتري را در جهت مميزي صنايع همكار در طرح هاي مديريت بار طراحي و پياده سازي كرد.

هشدار سخنگوي صنعت برق به مراكز غيرمجاز استخراج رمزارز/ سوء استفاده كنندگان به مراجع قضايي معرفي مي شوند

سخنگوي صنعت برق به مراكز استخراج رمز ارز كه برق غيرقانوني براي اين كار استفاده مي كنند، هشدار داد كه در صورت كشف، به مراجع قضايي معرفي و به پرداخت جريمه محكوم خواهند شد.

53 اصله تير فرسوده شهرستان سيب و سوران تعويض شد

مدير امور توزيع برق شهرستان سيب و سوران گفت: 53 اصله تير فرسوده فشار ضعيف اين شهرستان از ابتداي سالجاري تا كنون تعويض شد.

نصب 72 چراغ لاكپشتي در يك بلوار شيراز با هزينه 7400 ميليون ريال

دكتر قائدي رييس كميسيون عمران ، حمل و نقل و ترافيك شوراي اسلامي شهر شيراز با حضور در امور توزيع برق منطقه 7 شيراز از تلاشهاي انجام گرفته در زمينه روشنايي معابر مناطق كمتر برخوردار شيراز دراين امور تقدير كرد .

مديرعامل توانير
خاموش كردن لامپ هاي اضافه باعث كاهش 70 ميليون متر مكعبي مصرف گاز نيروگاه ها در سال مي شود

مديرعامل شركت توانير گفت: هموطنان با اقداماتي ساده مانند خاموش كردن لامپ هاي اضافي در منازل و ادارات و كاهش جزيي شعله بخاري و يا كاستن يك درجه دماي محيط، مي توانند تا 10 درصد مصرف گاز كشور را كاهش دهند كه اين رقم معادل 70 ميليون مترمكعب گاز در سال است و با چنين اقدامات ساده و همكاري مردم، مشكلي در تامين گاز و برق در كشور در روزهاي سرد سال به وجود نخواهد آمد.

رفع حريم شبكه هاي برق رساني در 5 روستاي در چهارمحال و بختياري

باصرف اعتباري بالغ 3570 ميليون ريال ، شبكه برق رساني رفع حريم شد.

وصول به موقع مطالبات برق موجب خدمات رساني بهينه مي شود

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق خوزستان در نشست با مديركل سازمان جهاد كشاورزي استان، اهميت پرداخت به موقع مطالبات برق را يادآور شد.

بازطراحي و ارائه سيستم جديد كدينگ حسابداري در سامانه ERP

با هدف تغيير در ساختارهاي اطلاعاتي و به منظور افزايش بهره وري، هزينه يابي دقيق و ارتباط پويا با ساختار بودجه و پروژه هاي شركت ، بازطراحي و ارائه سيستم جديد كدينگ حسابداري انجام شد.

به لحاظ تركيب مصرف، حدود 52 درصد انرژي شهرستان سمنان صرف فعاليت هاي توليدي مي شود

مديرعامل شركت توزيع برق استان در ديدار با فرماندار سمنان گفت: به لحاظ تركيب مصرف، حدود 52 درصد انرژي اين شهرستان صرف فعاليت هاي بخش توليد شامل صنعت و كشاورزي مي شود.

مديريت بهينه مصرف انرژي در راستاي تامين برق پايدار در فصل زمستان يك ضرورت است

با حضور معاون توسعه مديريت و منابع استانداري سمنان، مديران عامل شركت هاي توزيع، برق منطقه اي و گاز استان، جلسه بررسي راهكارهاي بهينه سازي مصرف انرژي ويژه زمستان برگزار شد.

همراه با تلاشگران صنعت برق
روستا به روستا روشنايي

80روز يخبندان در سال، برف چند متري در ارتفاعات، تابستان داغ چالش سختي براي كاركنان #شركت_توزيع_نيروي_برق_آذربايجان_غربي است چه رسد به اينكه مهمان ناخوانده اي به اسم كرونا هم وجود داشته باشد، اما لبخند رضايت كودك و پير روستايي ارزشش را دارد.

روشني چراغ خانه هاي 8 روستاي آذربايجان غربي در ايستگاه 34 «هر هفته الف ب ايران»

در ايستگاه 34 «هر هفته الف ب ايران»روشني چراغ خانه هاي 8 روستاي آذربايجان غربي به بهره برداري رسيد

اختصاص 184ميليارد تومان پاداش به مشتركين خانگي كم مصرف برق

معاون هماهنگي توزيع توانير گفت: 184ميليارد تومان پاداش به مشتركين خانگي كم مصرف برق در سالجاري تعلق گرفت و اين در حاليست كه سال گذشته اين ميزان پاداش 106 ميليارد تومان بوده است.
صفحه 6 از 446