مديرعامل توانير در مراسم افتتاحيه نخستين پويش #هرهفته_ الف_ب _ايران

امسال شاهد ابعاد وسعيتري از خدمت رساني به مشتركان صنعتي خواهيم بود / كاهش 6 درصدي مشتركان پرمصرف با اجراي طرح برق اميد

مديرعامل توانيراظهار اميدواري كرد: در سال جاري با بهره گيري از ظرفيت هاي قانون بودجه، شاهد ابعاد گسترده تري از خدمت رساني به شهركهاي صنعتي و همينطور مشتركان روستايي باشيم.

به گزارش پايگاه خبري توانير،  محمدحسن متولي زاده  در مراسم افتتاحيه نخستين پويش #هرهفته_ الف_ب _ايران كه با حضور وزير نيرو برگزار شده بود، سال 1400 را سالي بسيار مهم براي صنعت برق عنوان كرد و با اشاره به پويش هر هفته الف-ب- ايران گفت: اين پروژه ها در تمام استان ها آغاز شده و شروع پويش در سال 1400 بيانگر اين نكته مهم است كه وزارت نيرو به تمام مردم در كل كشور توجه دارد و تمام خدمات را در كل كشور توسعه مي دهد.

محمدحسن متولي زاده  سال 1399 را سالي بسيار سخت براي صنعت برشمرد و افزود: سال گذشته تابستان بسيار گرمي را پشت سر گذاشتيم و در زمستان نيز از نظر تأمين سوخت نيروگاه ها با مشكل مواجه شديم اما با عنايت خداوند و تلاش همكاران سالي پرافتخار را سپري كرديم.
متولي زاده با بيان اينكه همكاران ما در بخش توزيع هم در بخش سازوكار و هم در بخش ساخت و ساز پيشتاز بودند، گفت: سال 1400 نيز سال بسيار مهمي است و صنعت برق براي تحقق فرامين و دستورات مقام معظم رهبري آمادگي كامل دارند و اميدواريم با بودجه تعيين شده شاهد گام هاي موثري در صنعت برق باشيم.
مديرعامل توانيراظهار اميدواري كرد:  در سال جاري با بهره گيري از ظرفيت هاي قانون بودجه، شاهد ابعاد گسترده تري از خدمت رساني به شهركهاي صنعتي و همينطور مشتركان روستايي  باشيم.
مديرعامل توانير ادامه داد: تلاش براي پايدار ماندن و كنترل رشد بار از دو سال پيش انجام شده و امسال اين موضوع ادامه خواهد يافت.
متولي زاده گفت: پايدار ماندن اين رشد و كنترل آن، علاوه بر نياز به اجراي سياست هاي تشويقي، نيازمند سياست هاي بازدارنده است كه بايد جدي گرفته شود.
وي، يكي از سياست هاي بازدارنده را لزوم تصويب تعرفه بحراني كه اكنون در هيات دولت است دانست و افزود: تصويب سريعتر اين تعرفه كمك بسيار مهمي به كنترل و پايدار ماندن رشد بار است.
مديرعامل توانير همچنين ، بر ضرورت آغاز نهضت بهينه سازي لوازم برقي مردم تاكيد كرد و گفت: آغاز اين طرح مي تواند علاوه بر پايدار ماندن رشد پيك بار، رونق صنايع داخلي و افزايش اشتغالزايي را نيز به دنبال داشته باشد.
به گزارش ايرنا، امروز و با حضور وزير نيرو نخستين پويش #هرهفته_الف_ب_ايران در سال 1400  با بهره برداري از پنج طرح بزرگ توزيع برق كشور در قالب هشت هزار و 142 پروژه توسعه، احداث، اصلاح و بهينه سازي شبكه برق كليد خورد.

کد خبر : 96845
تاریخ : سه شنبه ، ١٧ فروردین ١٤٠٠ ١٣:١٧
تعداد بازديد : ٨٠
فرستنده خبر : روح اله حميديان اهور