اكيپ هاي عملياتي شركت توزيع نيروي برق استان گيلان در حالت آماده باش قرار گرفتند

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان گيلان از آماده باش كاركنان و اكيپ هاي عملياتي اينشركت باتوجه به هشدار سطح نارنجي سازمان هواشناسي مبني بر احتمال وزرش باد گرم شديد و وقوع بحران از پنجشنبه 99/11/9 تا جمعه 99/11/10 خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع برق گيلان ،دكتر هنرمند مدير عامل شركت اظهار داشت: عطف به اعلام سازمان هواشناسي استان مبني برنفوذ سامانه كم فشار و احتمال وزش بادشديد به گيلان ، با برگزاري جلسات كاري و تعيين اعضاي كميته بحران و همچنين با تجهيز امورهاي اجرايي ، اينشركت آمادگي كامل با مقابله با حوادث احتمالي را دارد.
وي تاكيد كرد: بيش از 90 اكيپ عملياتي درسطح استان براي رفع ناپايداريهاي احتمالي حادث شده، با امكانات لازم و مورد نياز در حالت آماده باش قرار دارند.
هنرمند گفت: با توجه به گستردگي شبكه فشار ضعيف و متوسط در استان از ابتداي سال تا كنون با اجراي دو طرح بزرگ جهادي تاب آوري و جايگزيني شبكه هاي فرسوده به كابل خودنگهدار با شناسايي و رفع عيب نقاط قابل بهبود و حادثه خيز شبكه ، به ترتيب بيش 300 مرحله طرح تاب آوري و حدود 1000 كيلومتر شبكه فرسوده با كابل خودنگهدار جايگزين شده است تا در زمان بحران شاهد كمترين ميزان ناپايداري در شبكه هاي توزيع برق باشيم.
وي در انتها تصريح داشت راحت ترين و سريعترين راه براي اعلام خاموشي ها و مشكلات در حوزه برق، دانلود و نصب اپليكيشن برق من است كه از طريق سايت اينشركت به آدرس www.gilanpdc.ir و يا كافه بازار قابل دسترس مي باشد

کد خبر : 96239
تاریخ : پنج شنبه ، ٠٩ بهمن ١٣٩٩ ١٩:٣٦
تعداد بازديد : ١٢٣
فرستنده خبر : كيوان خبازيان