مديريت مصرف برق و گاز با برگزاري پويش انرژي همدلي

حسين قديمي مدير عامل شركت توزيع برق استان اردبيل ، از برگزاري پويش # انرژي _ همدلي به منظور مديريت مصرف انرژي خبر داد .

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان اردبيل ،قديمي با اشاره به ارائه جوايزي كه در اين پويش به كم مصرفان در سطح كشورتعلق خواهد گرفت افزود: در اين پويش كه براي اشخاص و شهر ها برگزار مي شود جوايزي با توجه به نياز شهر ها از جمله ، كمك به بخش بهداشت ، تجهيز بيمارستان ، كمك به حمل و نقل عمومي و .... متناسب با نياز هر شهر در نظر گرفته شده است و اشخاص نيز جوايزي هموچون ( بسته اينترنت رايگان ، تبلت ، دوچرخه و ....) دريافت خواهند كرد.
وي با اشاره به اينكه شركت كنندگان در اين پويش، بايد ميزان مصرف برق خود را كاهش دهند گفت: اين پويش براي مديريت مصرف برق و گاز در كشور برگزار خواهد شد و البته اطلاع رساني آن هم از طريق روابط عمومي شركت ها در فضاي رسانه ملي ، فضاي مجازي ، سايت شركت و غيره در حال انجام است .
حسين قديمي با اشاره به تشويقي هاي موجود در بخش صنايع، كشاورزي و بخش خانگي براي مديريت مصرف برق ادامه داد: در بخش صنايع و كشاورزي، تشويقي هايي كه در زمان اوج مصرف برق تابستان ارائه شده، هم اكنون نيز در نظر گرفته شده و براي بخش خانگي نيز اجراي طرح برق اميد و رايگان شدن بهاء برق، تعيين شده است.
قديمي گفت گروه پايش ادارات ، دائم در حال بررسي و نظارت هستند كه اگر دستگاه اجرايي بيش از الگوي مصرف، برق مصرف كنند تذكر داده مي شود .
وي افزود: در حال حاضر براي كنترل مصرف برق در كشور، روشنايي معابر تعديل شده و ، در بخش صنايع پرمصرف ....نيز محدوديت اعمال شده، همچنين مراكز استخراج رمز ارز هاي غير مجاز در حال شناسايي و جمع آوري است .
حسين قديمي اظهار داشت : شركت توزيع نيروي برق استان با تعديل روشنايي معابر اين محدوديت را از خود شروع كرد تا بخش خانگي دچار اعمال مديريت اضطراري بار و خاموشي نشود .
وي از هم استاني هاي عزيز درخواست كرد مشتركان خانگي كه بيشترين مصرف در استان را به خود اختصاص مي دهد نيز بايد با صرفه جويي، مصرف برق و گاز را مديريت نمايند كه اين كار با خاموش كرن لامپ و وسايل برقي اضافي ، با پوشيدن لباس گرم و كاهش شعله بخاري وكم كردن دماي محيط امكان پذير است .
حسين قديمي گفت : هم استاني هاي عزيز مي توانند با نصب اپليكيشن برق من علاوه بر اينكه از خدمات شركت توزيع برق به صورت غير حضوري بهره مند شوند با پاسخگويي به سوالات و رعايت نكات مديريت مصرف برق و گاز به " پويش # انرژي _ همدلي " بپيوندند و با نصب اين اپلكيشن در قرعه كشي هر شب 100 دستگاه تبلت نيز شركت نمايند .

کد خبر : 96131
تاریخ : چهار شنبه، ٠١ بهمن ١٣٩٩ ١١:١٧
تعداد بازديد : ١٢٨
فرستنده خبر : رويا اللهقلي پور