با حضور وزير نيرو ايران و وزير تجارت عراق

نمايشگاه بين المللي صنعت برق و آب و فاضلاب ايران آغاز به كار كرد

بيستمين نمايشگاه تخصصي بين المللي صنعت برق و شانزدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران صبح امروز سه شنبه با حضور "رضا اردكانيان" وزير نيرو و "علاء احمد الجبوري" وزير تجارت عراق در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران آغاز به كار كرد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از پاون، نمايشگاه هاي بين المللي صنعت برق و آب و فاضلاب ايران كه داراي مجوز ستاد ملي مقابله با كرونا است از 23 تا 26 دي ماه جاري در 10 سالن نمايشگاهي در فضايي بالغ بر سه هزار متر مربع برگزار مي شود.

صبح امروز وزير نيرو همراه با معاونان و مديران ارشد صنعت برق و آب و فاضلاب كشور و تعدادي از ميهمانان خارجي اين نمايشگاه را افتتاح كرد.
در اين نمايشگاه ها كه با مجوز ستاد ملي مقابله با كرونا از ساعت 9 تا 17 هر روز داير خواهد بود، تمامي ضوابط، شرايط و تمهيدات لازم براي پيشگيري از ابتلا به كرونا پيش بيني شده است. بازديدها از اين نمايشگاه فقط براي بازديدكنندگان تخصصي و فعالان اقتصادي صنعت آب و برق بوده و براي عموم آزاد نيست.
بر اساس برنامه ريزي صورت گرفته در اين دوره از نمايشگاه ها كه با حضور جمعا 275 شركت داخلي و خارجي بر پا مي شود، 200 شركت كننده در بيستمين نمايشگاه تخصصي بين المللي صنعت برق ايران و بيش از 75 شركت كننده در شانزدهمين نمايشگاه تخصصي بين المللي صنعت آب و تاسيسات آب و فاضلاب ايران حضور دارند.
طبق اعلام ستاد برگزاري نمايشگاه هاي صنعت آب و برق، در حاشيه اين رويداد بين المللي سه كارگاه آموزشي پيرامون بحث هاي روز صنعت آب، برق و همسو با اهداف برگزاري نمايشگاه برپا خواهد شد.

کد خبر : 96003
تاریخ : سه شنبه ، ٢٣ دی ١٣٩٩ ١١:٠٣
تعداد بازديد : ٩٤
فرستنده خبر : روح اله حميديان اهور