مشتركان برق در صورت تغيير محل كار يا سكونت، اطلاعات اشتراك خود را به روز كنند

مشتركان شهرستان هاي تبريز، اسكو و آذرشهر، در صورت تغيير محل كار يا سكونت، اطلاعات مربوط به اشتراك برق مورد استفاده ي خود را به منظور ارسال صحيح قبوض الكترونيكي برق با ارسال پيامك و بدون نياز به مراجعه ي حضوري، اصلاح كنند.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق تبريز؛ با توجه به ارسال قبوض برق به شكل الكترونيكي، ضروري است مشتركان شهرستان هاي تبريز، اسكو و آذرشهر در صورت تغيير در محل كار يا سكونت، با لغو شماره ي اشتراك قبلي و ثبت شماره ي اشتراك محل جديد، اطلاعات مربوط به قبض برق خود را به روز كنند.
حذف و ثبت شماره ي اشتراك برق
به منظور تسهيل فرايند اصلاح اطلاعات فردي، اين مشتركان مي توانند بدون مراجعه ي حضوري و تنها با ارسال پيامك حاوي شناسه ي قبض برق به سرشماره 10000411121، اطلاعات مربوط به اشتراك مورد استفاده ي خود را به روز كنند. براي اين منظور با اضافه كردن *0 به ابتداي شماره ي اشتراك، ارسال اطلاعات مربوط به اشتراك مورد نظر براي آنان، لغو شده و با ارسال شماره ي اشتراك از گوشي همراه خود به سرشماره 10000411121 اشتراك جديد مورد استفاده را ثبت كنند.
ثبت كاركرد كنتور از طريق سامانه ي تلفن گويا
در اين روش، مشتركان مي توانند پس از قرائت كنتور خود، با شماره تلفن 33336699 تماس گرفته و با استفاده از راهنماي صوتي، به منوي اعلام كاركرد منتقل شده و كاركرد خود را ثبت نمايند.
ثبت كاركرد كنتور از طريق سامانه ي پيامكي 10000411121
در اين روش كافي است پس از قرائت كنتور، مطابق فرمت «كاركرد كم باري*كاركرد عادي*كاركرد اوج بار*شماره اشتراك*150» اقدام به ارسال پيامك به سامانه كنند.
ثبت كاركرد از طريق وب سايت شركت توزيع نيروي برق تبريز به آدرس www.toztab.ir
مشتركان مي توانند جهت ثبت كاركرد كنتور به آدرس وب سايت شركت توزيع مراجعه كرده و از منوي ميز خدمت، گزينه ي مربوط به ثبت كاركرد را انتخاب و مراحل ثبت كاركرد را انجام دهند.
اعلام كاركرد ثبت شده به دفاتر پيشخوان
مشتركاني كه به هر دليلي نمي توانند از روش هاي فوق استفاده كنند، بايد جهت صدور قبض، كاركرد ثبت شده ي خود را به دفاتر پيشخوان ارائه كنند.

کد خبر : 94878
تاریخ : سه شنبه ، ٢٢ مهر ١٣٩٩ ١٢:٠٢
تعداد بازديد : ٦٩
فرستنده خبر : مهدي زنده رزم