پيشگيري از سرقت تجهيزات و انرژي برق از اهداف مشترك پليس و توزيع برق استان البرز

جلسه پيشگيري از سرقت تجهيزات شبكه ها و تاسيسات برق با حضور مديرعامل شركت توزيع نيروي برق البرز و معاون عمليات انتظامي شهرستان كرج، سركلانتري يكم و دوم و سوم شهرستان كرج، رئيس اداره سرقت پليس آگاهي شهرستان كرج، رئيس اداره آگاهي پايگاه دوم، نماينده اداره آگاهي پايگاه يكم شهرستان كرج در محل ساختمان ستاد اين شركت برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان البرز بهنام بيات مديرعامل شركت در ديدار با فرماندهي انتظامي استان، در خصوص پيشگيري از سرقت تجهيزات شبكه ها و تاسيسات برق به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در اين نشست كه با حضور مديران دفتر حراست و امور محرمانه، حقوقي و رسيدگي به شكايات، توزيع برق شهرستان كرج از طريق ويدئو كنفرانس برگزار شد، نحوه تعامل و همكاري مشترك في مابين و نحوه برخورد جدي با سارقان تجهيزات شبكه ها و تاسيسات برق، تحصيل كنندگان لوازم و تجهيزات شبكه برق مورد بحث و بررسي قرار گرفت.
گفتني است تأمين برق مطمئن و پايدار و فراهم نمودن رضايتمندي مردم و مشتركين برق استان البرز از اهداف اين نشست بوده و مقرر شد با همراهي و مشاركت نيروي انتظامي بر ادامه تشكيل جلسات به صورت مستمر انجام شود.

کد خبر : 94681
تاریخ : یکشنبه ، ٠٦ مهر ١٣٩٩ ٠٨:٢٠
تعداد بازديد : ٨٢
فرستنده خبر : زهرا مهرادفر