برق رساني به پاسگاههاي صفر مرزي برويشكاني، سرتزين ، برجك سرتزين شهرستان بانه

مدير توزيع برق شهرستان بانه از برق رساني به پاسگاههاي صفر مرزي برويشكاني، سرتزين ، برجك سرتزين شهرستان بانه با اعتباري بالغ بر23 ميليارد و دويست و پنجاه ميليون ريال خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري توانير و به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كردستان ارسلان محمدي درتشريح اين خبر گفت : اتفاق بزرگي كه در چند سال اخير مرز را دچار تغييرات شگرفي كرده، ورود انرژي برق به مرزها است، اين نعمت ارزشمند انجام وظيفه در مرز را آسان تر و امنيت پرسنل پاسگاه و كيفيت حفاظت از مرزها را دو چندان كرده، بطوريكه برخورداري از نعمت برق سبب ورود تجهيزات پيشرفته به مرزها شده است.
وي در ادامه اذعان داشت: هدف اصلي از اجراي پروژه برقرساني به پاسگاه ها اين است كه مرزبانان مقتدر و غيورجمهوري اسلامي ايران با بهره گيري از اين نعمت، امكان پاسداري از كيان و مرزهاي اين سرزمين را بيشتر از هميشه فراهم نمايند.
وي در ادامه خاطرنشان كرد:برق رساني به پاسگاههاي برويشكاني،سرتزين و برجك سرتزين بانصب سه دستگاه ترانس 25 كاوا واحداث 8340 متر شبكه فشار متوسط هوايي بااعتباري بالغ بر 23 ميليارد و دويست و پنجاه ميليون ريال به بهره برداري رسيد.
محمدي در ادامه افزود: اين پاسگاهها، در مناطق صعب العبور و با دسترسي سخت براي عوامل اجرايي قرار دارند و همين امر نيز باعث مي شود تا هم سختيهاي كار و همچنين عمليات اجرايي برقرساني به اين پاسگاهها دو چندان شود .
وي در پايان اظهار داشت:برق رساني به پاسگاههاي برويشكاني-سرتزين و برجك سرتزين از پروژه هاي مهم شركت توزيع برق استان كردستان در راستاي كمك به تأمين امنيت پايدار در تمام نقاط حساس، مرتفع و مرزي كشور بود كه به وسيله نيروهاي خدوم برق شهرستان بانه به بهره برداري رسيد.
کد خبر : 94579
تاریخ : چهار شنبه، ٢٦ شهریور ١٣٩٩ ١١:٤٨
تعداد بازديد : ٤٨١
فرستنده خبر : hana naghshbandi