تعويض پايه سوخته بدون قطع برق در ماهشهر

تعويض و نصب پايه برق در منطقه شهرك قدس كه به دليل نامعلومي آتش گرفته بود بدون اعمال خاموشي و در مدت زمان كوتاهي انجام شد.
به گزارش پايگاه خبري توانير و به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق خوزستان، اين عمليات در كوتاه ترين زمان ممكن در جهت رفاه حال شهروندان بدون اعمال خاموشي بر روي شبكه برق مربوط به روستاهاي شهرك قدس به وسيله گروه خط گرم مديريت توزيع برق ماهشهر و با دقت و رعايت تمامي مسايل ايمني پايه سوخته شده بر روي فيدر 5092 طالقاني انجام پذيرفت.
بر اساس اين گزارش، اين عمليات ها در گذشته با اعمال خاموشي انجام مي شد كه باعث عدم توزيع انرژي بود اما با راه اندازي گروههاي خط گرم در استان، باعث شد تا برق مشتركان با توجه به شدت گرما و شرجي هاي بالاي 80 درصدي قطع نشده و اصلاح و تعميرات بر روي شبكه برقدار صورت پذيرد كه اين موضوع موجب پايداري شبكه و رضايتمندي شهرواندان شده است.
گفتني است در همين رابطه هفته گذشته امتحان عملي صعود از پايه نيرو هاي سيمبان برگزار شد كه اين آموزشها و تكرار مهارتهاي عملي يكي از نكات بسيار مهم و حياتي در جهت بالابردن ايمني و جلو گيري از حوادث ناگوار در ادارات و ارگانها و سازمانها است كه مديريت توزيع برق ماهشهر با به كارگيري تمامي ظرفيتها اقدام به آموزشهاي عملي براي تمامي سيمبانان كرده است.
کد خبر : 94556
تاریخ : سه شنبه ، ٢٥ شهریور ١٣٩٩ ٠٧:٢٦
تعداد بازديد : ٤٨٦
فرستنده خبر : كامران حدادي