شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ

شركت برتر در حوزه امر به معروف و نهي از منكر

پس از ارزيابي هاي ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان تهران در ميان تمام دستگاه هاي اجرايي و قضايي استان تهران، شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ به عنوان شركت برتر در اين حوزه، انتخاب شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع تهران بزرگ، پس از ارزيابي هاي ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان تهران در ميان تمام دستگاه هاي اجرايي و قضايي استان تهران ، شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ به عنوان شركت برتر در اين حوزه، انتخاب شد.
در اولين اجلاس روسا و دبيران امر به معروف و نهي از منكر دستگاه هاي اجرايي و قضايي استان تهران، كه در سال 98 برگزار شد، از شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ با اهداي تنديس و لوح به عنوان شركت برتر در حوزه امر به معروف و نهي از منكر در ميان ديگر دستگاه هاي اجرايي و قضايي، تقدير شد.
در متن اين لوح آمده است؛ در دومين روز از هفته احياء امر به معروف و نهي از منكر سال 98 كه به شعار "نهضت حسيني، مطالبه گري، مسئوليت اجتماعي"مزين شده است، ضمن ارج نهادن به زحمات و اهتمام آن شوراي محترم در احياي فريضتين الهي در راستاي تعامل، همكاري و هماهنگي هاي في مابين ستاد امر به معروف و نهي از منكراستان تهران و در چارچوب قوانين و شيوه نامه هاي مصوب، مراتب قدرداني و تشكر خود را ابراز مي كند.
لذا بدينوسيله به عنوان شوراي برتر سال 98 در اجلاسيه مجمع روسا و دبيران شوراهاي امر به معروف و نهي از منكر دستگاه هاي اجرايي و قضايي استان تهران انتخاب و به رسم يادبود اين لوح به آن شوراي محترم تقديم مي شود.
اميد است؛ در سايه عنايات خاصه امام زمان(عج)و تحت فرامين حكيمانه مقام معظم رهبري امام خامنه اي(مدظله العالي) همچون گذشته در پاسداري از آرمان هاي انقلاب اسلامي و امام راحل عظيم الشان(ره) موفق و پيروز باشيد.

محمدرضا يزدي، دبير ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان تهران

گفتني است؛ شوراي امر به معروف و نهي از منكراين شركت، در هفته امر به معروف و نهي از منكر،10 الي 16 شهريور ماه با انجام برنامه هاي مختلف از جمله آموزش و اطلاع رساني در اين خصوص اقداماتي را در مناطق و ستاد راهبردي اين شركت انجام دادند.

کد خبر : 90720
تاریخ : چهار شنبه، ٢٠ شهریور ١٣٩٨ ١٠:٢٩
تعداد بازديد : ٤٩٤
فرستنده خبر : روابط عمومي توزيع نيروي برق تهران بزرگ