برپايي ميز خدمت توزيع برق شيراز در داريون

رئيس برق داريون گفت: برنامه ميز خدمت عمومي با حضور دواير مختلف دولتي و مشاركت توزيع نيروي برق شيراز در شهر داريون برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق شيراز، مجيد رويين تن گفت: برنامه عمومي ميز خدمت دستگاه هاي دولتي در شهر داريون با حضور كارشناسان توزيع نيروي برق شيراز برگزار شد.

وي با اشاره به اينكه در اين برنامه عمومي كه با حضور فرماندار شيراز همراه بود، توزيع برق شيراز كمترين ميزان مراجعه و شكايت را داشت، گفت: در اين برنامه، كارشناسان برق نسبت به آگاهي بخشي به مراجعان اقدام كردند.

رويين تن افزود: توزيع اقلام فرهنگي، كتاب و برشورهاي آگاهي بخشي و گفت و گوي رو در رو با مردم از برنامه هاي اجرا شده توسط كارشناسان توزيع برق شيراز در اين برنامه بود.

وي اضافه كرد: برنامه ميز خدمت به شكل دوره اي با هدف تسهيل در ارائه خدمات به مردم و ارتباط مستقيم براي كمك به رفع مشكلات شهروندان، برگزار مي شود.

رئيس برق داريون تعداد مشتركان برق داريون را 10 هزار و يكصد فقره اعلام و اضافه كرد: طي چهارماه گذشته و در راستاي بهسازي و توسعه شبكه توزيع برق به ميزان دو نيم كيلومتر شبكه با اعتباري بالغ بر سه ميليارد ريال اجرا شده است.

مدير برق داريون گفت: در مناطق تحت پوشش اين اداره بيش از 98 و نيم درصد از مشتركان اقدام به ارسال شماره خود جهت دريافت قبض بصورت پيامكي كرده اند.

کد خبر : 90700
تاریخ : شنبه ، ١٦ شهریور ١٣٩٨ ١١:٢٦
تعداد بازديد : ٥٨٣
فرستنده خبر : سيد باقر احمدي