مديرعامل شركت توزيع نيروي برق تبريز خبرداد

افزايش 10 درصدي مصرف برق صنايع تحت پوشش

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق تبريز گفت: با وجود مديريت مصرف در ايام پيك تابستان امسال، شاهد رشد 10 درصدي مصرف برق صنايع تحت پوشش اين شركت بوديم.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع تبريز، عادل كاظمي در جلسه اي كه با حضور معاون هماهنگي توزيع شركت توانير برگزار شد، با بيان مطلب فوق افزود: اين افزايش مصرف، نشانه رونق توليد است و در واقع فقط زمان مصرف صنايع به زماني غير از پيك بار منتقل شد.

وي با اشاره به اينكه برق تبريز بيشترين نسبت كابل زميني به كل شبكه فشار متوسط را بعد از تهران در كشور داراست، تصريح كرد: 870 كيلومتر شبكه 20 كيلوولت زميني در توزيع تبريز وجود دارد كه تاثير بسزايي در زيبايي مبلمان شهري داشته و همچنين داراي مزاياي ديگري نسبت به شبكه هوايي است.

وي افزود: در سال گذشته توانستيم پروژه هايي به ارزش 116 ميليارد تومان را به پايان برسانيم و در 4 ماهه نخست امسال نيز 46 ميليارد تومان پروژه خاتمه يافته است و اميدواريم تا پايان سال بتوانيم حداقل به مبلغ سال گذشته برسيم.

كاظمي گفت: 16 نرم افزار كاربردي در حوزه هاي مختلف كاري شركت در عرض 10 ماه عملياتي شد و سيستم هوش تجاري با قابليت رصد تمامي آيتم هاي تاثير گذار در عملكرد شركت، راه اندازي و به صورت آنلاين در دسترس قرار گرفته است.

وي از هزينه كرد 18 ميليارد ريال براي اصلاح انشعابات بازار تاريخي تبريز طي چند سال اخير خبر داد و افزود: پروژه هايي به ارزش 6ميليارد و 200 ميليون ريال اخيراً در بازار آغاز و در حال اجراست و ما اميدواريم با همكاري سازمان هاي ذي ربط در بازار تبريز، بتوانيم شبكه برق كل بازار را ساماندهي كنيم.

کد خبر : 90687
تاریخ : چهار شنبه، ١٣ شهریور ١٣٩٨ ١٣:٣٨
تعداد بازديد : ٥٧٦
فرستنده خبر : مهدي زنده رزم