مشكل روشنايي معابر مناطق شهري و روستايي شهرستان بيجار رفع شد

محسن ابراهيمي از رفع مشكل روشنايي معابر محلات سطح شهر و روستاهاي شهرستان بيجار با صرف هزينه اي بالغ بر چهار ميليارد و 718 ميليون ريال خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كردستان، محسن ابراهيمي با بيان اين كه موضوع روشنايي معابر يكي از عمده ترين مطالبات مردم از شركت هاي توزيع نيروي برق است، اعلام كرد: مديريت توزيع برق شهرستان بيجار در راستاي انجام رسالت خويش و به منظور كسب رضايتمندي حداكثري همشهريان عزيز، نسبت به رفع مشكل روشنايي معابر مناطق مختلف شهري و روستاهاي تابعه شهرستان بيجار اقدام كرده است.

ابراهيمي در ادامه افزود: طي سه ماهه اول سال جاري مشكلات مربوط به روشنايي معابر 130 روستاي شهرستان بيجار با نصب 841 دستگاه چراغ 50 وات و با هزينه بالغ بر چهار ميليارد و 250 ميليون ريال از محل اعتبارات استاني سال هاي 96 و 97 و همچنين با تعويض 301 شعله لامپ با هزينه 203 ميليون ريال از محل اعتبارات تعميرات ضروري، مرتفع شده است.

مدير توزيع برق شهرستان بيجار در ادامه با اشاره به مشكلات مربوط به روشنايي معابر مناطق و محلات مختلف سطح شهر بيجار گفت: با تلاش مداوم اكيپ روشنايي معابر، از ابتداي سال جاري تا كنون تعداد 241 شعله لامپ در نقاط فاقد روشنايي سطح شهر و با اختصاص مبلغ 265 ميليون ريال از محل اعتبارات تعميرات ضروري، اصلاح و تعويض شده است.

ابراهيمي در ادامه با اشاره به اينكه خاموشي معابر معضلي است كه همواره با آن مواجه مي شويم،  تصريح كرد: اراده مجموعه شركت توزيع نيروي برق استان كردستان و به تبع آن مديريت توزيع برق شهرستان بيجار بر اين است كه نواقص مربوط به روشنايي معابر شهر و روستاهاي تابعه در سريعترين زمان ممكن مرتفع و اين معضل به كمترين ميزان ممكن كاهش يابد.

مدير توزيع برق شهرستان بيجار در پايان از همشهريان عزيز در صورت مشاهده هرگونه نقص در سيستم روشنايي معابر خواستار شد، مراتب را از طريق سامانه تلفني 121 گزارش كنند تا در اسرع وقت نسبت به بررسي و رفع مشكل اقدام شود.

کد خبر : 89758
تاریخ : یکشنبه ، ٢٦ خرداد ١٣٩٨ ١١:٠٤
تعداد بازديد : ٤٠
فرستنده خبر : hana naghshbandi