انجام اقدامات موثر براي مديريت پيك بار تابستان 98 در استان يزد

يكصد و هفتاد و ششمين جلسه شوراي معاونان و مديران شركت برق منطقه اي يزد با هدف تشريح وضعيت پيك بار تابستان 98 و تشريح سياست ها و برنامه هاي اعلامي وزارت نيرو برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي برق يزد، محمدحسن صباغزادگان مديرعامل اين شركت با اشاره به نام گذاري روز مديريت مصرف و همچنين نزديك شدن به روزهاي پيك بار مصرف برق كشور، بازه زماني 20 خرداد تا انتهاي مرداد ماه را بازه زماني خيلي گرم دانست كه لازم است در بيش از 4 هزار مگاوات از نياز مصرف انرژي كشور با مديريت بار كاهش داده شود و اين وضعيت ويژه، نياز به همت، تلاش و اقدامات موثر مديران دارد.

وي از رونمايي طرح هاي جديد توسط شركت توانير با عنوان سامانه پايش بار شركت هاي برق منطقه اي و توزيع كشور و همچنين سامانه پايش بار مشتركان ديماندي و پرمصرف خبر داد و افزود: با استفاده از اين سامانه ها پيك بار استان مورد پايش و مديريت قرار خواهد گرفت.

اين مقام مسئول صنعت برق استان با اشاره به سخنان وزير نيرو در جلسه با مديران ارشد صنعت برق كشور كه به صورت ويدئو كنفرانس برگزار شد؛ مديريت زمان و استفاده از وقت را يكي از الزامات مديريت موفق دانست و تصريح كرد: لازم است كه با يكديگر ميثاقي ببنديم تا براي جلوگيري از هدر رفت زمان، جلسات را به موقع شروع كنيم و اين را نقطه عطفي براي احترام به يكديگر بدانيم و به آن عمل كنيم و اين نظم را در زيرمجموعه هاي خود نيز جاري كنيم.

با توجه به شرايط خاص اقتصادي، حداكثر صرفه جويي و كاهش هزينه هاي غيرضروري مورد انتظار است و لازم است اقدامات جدي تري براي تامين منابع و پيگيري پروژه هاي شركت انجام گيرد.

در ادامه مديران و معاونان نظرات و پيشنهادهاي خود را بيان كردند و در مورد مباحث مطرح شده بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

کد خبر : 89754
تاریخ : یکشنبه ، ٢٦ خرداد ١٣٩٨ ٠٨:٣٤
تعداد بازديد : ٣٩
فرستنده خبر : عليرضا عسكري