حذف قبوض كاغذي مشتركان برق شمال استان كرمان

طرح حذف قبض هاي كاغذي برق در شمال استان اجرا مي شود.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع شمال استان كرمان، علي افتخاري گفت:  اين طرح به صورت پايلوت از خردادماه در شهرستان زرند آغاز شده و پس از تكميل بانك اطلاعاتي توسط ماموران از طريق ثبت شماره تلفن همراه مشتركان در كل شمال استان كرمان اجرا خواهد شد.

وي افزود: ماموران با لباس هاي متحد الشكل و كارت هاي شناسايي عكس دار به درب منازل مشتركان مراجعه و تنها شماره تلفن همراه را به عنوان اطلاعات ثبتي دريافت مي كنند.

وي  گفت: طرح حذف قبوض كاغذي به منظور كاهش هزينه ها و جلوگيري از اتلاف وقت  انجام مي شود كه در صورت مراجعه مشتركان و عدم ارسال پيامك، قبض كاغذي چاپ گرفته شده و به مشترك داده خواهد شد.

افتخاري اظهار داشت: حذف قبوض كاغذي برق در استان، پس از اطلاع رساني و جمع آوري شماره همراه مشتركين از ابتداي شهريورماه اجرا خواهد شد.

وي با ذكر اينكه اين طرح به صورت سراسري در كشور اجرا مي شود، اضافه كرد: مشتركان برق با مراجعه به سايت شركت به آدرس www.nked.co.ir  و نصب نرم افزار جامع خدمات مشتركين  بر روي گوشي همراه خود مي توانند به راحتي قبوض برق را پرداخت كنند.

افتخاري گفت: به منظور تسهيل در فرآيند جمع آوري شماره همراه مشتركان، شهروندان مي توانند با مراجعه به آدرس سايت شركت www.nked.co.ir نسبت به ثبت شماره همراه خود اقدام كنند.

وي افزود: همچنين مشتركان مي توانند از طريق كدهاي دستوري ذيل نسبت به ثبت شماره خود اقدام كنند.

-ارسال# شناسه قبض*P* از طريق پيامك به شماره 2000341121جهت ثبت شماره همراه.

ارسال # شناسه قبض*D* از طريق پيامك به شماره 2000341121جهت حذف شماره همراه.

وي  يادآور شد: بيش از 630هزار نفر در شمال استان از خدمات اين شركت بهره مند مي شوند.

گفتني است كه شمال استان كرمان شامل شهرستان هاي كرمان، رفسنجان، زرند، شهربابك، انار، نوق، كشكوئيه، كوهبنان، راور، گلباف، چترود، باغين، شهداد، ماهان، راين است.

کد خبر : 89623
تاریخ : شنبه ، ١١ خرداد ١٣٩٨ ١٤:٥٤
تعداد بازديد : ٤٢٠
فرستنده خبر : فاطمه غلامي