اصلاح 112كيلومتر شبكه توزيع برق در استان مركزي

معاون بهره برداري و ديسپاچينگ شركت توزيع نيروي برق استان مركزي از اصلاح 112كيلومتر شبكه در استان طي 2 ماه سال جاري خبر داد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع مركزي، مهندس محمد مرادي، تعمير 5814 پايه معابر، اصلاح 27 دستگاه پست هوايي، تعمير 112كيلومتر شبكه برق را از فعاليت هاي انجام شده در راستاي افزايش اطمينان ضريب برق رساني به مشتركان دانست.

وي طراحي و ساخت تفنگ پرتاب سيم با برد بلند به منظور استفاده در مواقع بحران، برگزاري مانور شناسايي و اصلاح 1600 مورد كانون هاي خطر در تابلو پست هاي هوايي، برگزاري مانور ولت گيري سطوح فلزي تجهيزات برقدار به تعداد 4682 دستگاه ونصب ردياب بر روي خودروهاي اجرايي به منظور كنترل سرعت خودروها به صورت آنلاين را از فعاليت هاي واحد ايمني برشمرد.

معاون بهره برداري و ديسپاچينگ شركت توزيع نيروي برق استان مركزي  پيگيري و ساخت يك دستگاه پست سيار 250 كيلوولت آمپر، جمع آوري 1200 كيلوگرم سيم آلومينيوم از شبكه هاي بركنار شده و برگزاري جلسه مديريت دانش به منظور تبادل و اخذ تجارب همكاران در مواجه با سيل و بررسي عملكرد و مشكلات در حوزه مديريت بحران را از ديگر اقدامات اجرايي انجام شده عنوان كرد.

کد خبر : 89518
تاریخ : چهار شنبه، ٠١ خرداد ١٣٩٨ ١٢:٤٧
تعداد بازديد : ١٢٣٦
فرستنده خبر : مريم آجرلي