بهسازي 30 هزار متر شبكه 20 كيلوولت در شهرستان شاهرود

بهسازي شبكه فشار متوسط منطقه خارتوران در شهرستان شاهرود، در قالب رزمايش خدمت متعالي انجام شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع سمنان، مدير توزيع برق شهرستان شاهرود با بيان اين مطلب گفت: اين رزمايش توسط هفت گروه اجرائي از مديريت توزيع برق  شاهرود، دامغان، بسطام و بيارجمند، به استعداد 42 نفر نيروي عملياتي در منطقه خارتوران، حدفاصل روستاي احمد آباد تا زمان آباد به اجرا در آمده است.

جمال فرخ زاده بيان داشت: تعميرات پيشگيرانه شبكه 20 كيلوولت فيدر خارتوران حدفاصل ركلوزر احمد آباد تا تيغه زمان آباد به طول 30 هزار متر، اصلاح 11 دستگاه پست هوائي و زميني، تعويض يك ست برقگير، اصلاح ارتباط و تعويض  چهار عدد كلمپ، تعويض 15 عدد مقره، سرويس و آچاركشي 365 اصله پايه و اصلاح اصلي 782 مقره 20 كيلوولت، از جمله اقدامات صورت گرفته در اين رزمايش به شمار مي روند.

وي اضافه كرد: كاهش خاموشي ناخواسته، افزايش قابليت اطمينان خطوط برق رساني و تقليل تلفات شبكه، به عنوان اهم اهداف اين طرح جهادي-ضربتي محسوب مي شود.

وي با اشاره به اين كه 124 نفر ساعت، حجم كاري است كه در اين رزمايش به انجام رسيده تصريح كرد: در صورتي كه فعاليت هاي ذكر شده در حالت عادي بهينه سازي شود، 10 روز كاري زمان نياز داشته و با تجميع نيروهاي عملياتي و تجهيزات و امكانات، ظرف شش ساعت برنامه هاي پيش بيني شده به اجرا در آمده و افزايش بهره وري و رضايت مندي مشتركان را در بر خواهد داشت.

کد خبر : 89377
تاریخ : یکشنبه ، ٢٢ اردیبهشت ١٣٩٨ ١٨:١٥
تعداد بازديد : ٢٢٦
فرستنده خبر : ابوالفضل همتي