اعلام برنامه هاي برق كردستان در سال رونق توليد

سهولت بخشي فرآيندهاي اداري و اجرايي متقاضيان انرژي هاي تجديد پذير خانگي و نيروگاه هاي توليد پراكنده جهت تحقق شعار رونق توليد در دستور كار شركت توزيع برق كردستان قرار گرفت.

به گزارش پايگاه خبري توانير ، مهندس هيوا لهونيان،  با تاكيد بر اهميت حمايت از توليد داخل گفت: در اين خصوص شركت توزيع  اقدام به هوشمند سازي كنتورهاي مشتركان كشاورزي و ديماندي  شركت كرد كه اجراي اين طرح علاوه بر صرفه جويي و مديريت مصرف برق ، در صادر كردن انرژي الكتريكي به كشور همجوار عراق نيز موثر است.
وي تدوين برنامه هاي مرتبط با پيك بار مختص شبكه فشار ضعيف و متوسط در زمان هايي غير از ساعات كاري كارگاه ها و صنايع توليدي  و همچنين  تامين برق مطمئن و پايدار را براي تمامي مشتركان اعم از كشاورزي و صنايع كه داراي پروانه فعاليت از مراجع صلاحيت دار هستند، از ديگر اقدامات اين شركت برشمرد.
لهونيان با اشاره به ممنوعيت  خريد اجناس و كالاهاي غير ايراني ، بر استفاده  از توليدهاي معتبر داخلي درخصوص حمايت از كالاهاي ايراني تاكيد كرد و گفت : حمايت و بهره گيري از ابداعات ،اختراعات و طرحهاي نوآورانه كاركنان و عموم مردم نيز مي تواند در راستاي رونق توليد موثر باشد.

کد خبر : 89374
تاریخ : دو شنبه ، ٢٣ اردیبهشت ١٣٩٨ ٠٩:١٣
تعداد بازديد : ٢٥٩
فرستنده خبر : مهري آقاحاجي