مشاور وزير نيرو در امور زنان و خانواده تاكيد كرد

ضرورت استفاده از ظرفيت اجتماعي بانوان در مديريت مصرف برق

مشاور وزير نيرو در امور زنان و خانواده در سفري به خوزستان از كمپ هاي اسكان سيل زدگان و مركز ديسپاچينگ بازديد و در جلسه اي با حضور مديران، معاونين و مشاورين اموز زنان و خانواده صنعت آب و برق خوزستان، مديركل امور بانوان و خانواده استانداري خوزستان و فرماندار كارون، شركت كرد.


به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت سهامي برق منطقه اي خوزستان، محمود دشت بزرگ در اين نشست با تشكر از همكاري و همياري شركت هاي تابعه وزارت نيرو در مقابله با سيلاب، اظهار داشت: تنها حس هم خانواده بودن مي تواند تعبير درستي از همكاري هاي صورت گرفته شركت هاي تابعه وزارت نيرو در سيل خوزستان باشد و اين همدلي و يكي بودن يادآور روزهاي جنگ بود.
وي تصريح كرد: همكاران به صورت خودجوش براي حفظ پست هاي برق به كمك ما آمدند و شركت هاي پيمانكاري كه با اين شركت نيز سابقه همكاري داشتند اعلام آمادگي براي همكاري كرده بودند و بعضي از آنها نيز در عمليات هاي نگهداري پست ها شركت داشتند.

مديرعامل شركت برق منطقه اي خوزستان اين همكاري و همدلي در مجموعه خانواده وزارت نيرو را عاملي دانست تا با همه سختي ها و شدت بحران سيل، در شبكه كوچكترين خاموشي رخ ندهد.

مشاور وزير نيرو در امور زنان و خانواده نيز در اين نشست از تلاش هاي صورت گرفته در حفظ شبكه تشكر كرد و آن را اقدام ارزنده اي خواند كه نشان از توان مديريتي در صنعت برق خوزستان است.

مولود شيوا افزود: استفاده از ظرفيت اجتماعي بانوان در مديريت مصرف مي تواند كمك حال صنعت برق كشور باشد و استفاده از اين ظرفيت كمك مي كند تا هدر رفت انرژي به حداقل برسد.

فرانك موسوي مديركل امور بانوان و خانواده استانداري خوزستان در اين جلسه با تشكر از اقدامات انجام شده صنعت برق خوزستان در حفظ پايداري شبكه برق در سيلاب، تاكيد كرد: در سيلاب اخير همدلي و همكاري مثال زدني بين مردم و دولت بوجود آمده بود و در مدار بودن برق كمك كرد تا ابعاد دشواري هاي سيل بيشتر نشود.

شهناز احمدي روزبهاني مشاور مديرعامل شركت برق منطقه اي خوزستان در امور زنان و خانواده كه ميزباني اين بازديد و نشست را بر عهده داشت نيز در اين نشست گزارشي از اقدامات انجام شده اين امور و برنامه هاي آن ارائه كرد.


کد خبر : 89356
تاریخ : شنبه ، ٢١ اردیبهشت ١٣٩٨ ١٤:٠٦
تعداد بازديد : ٥٢٩
فرستنده خبر : حسن دهقاني