تقدير از اقدامات منطقه برق شميران

منطقه برق شميران، به عنوان برترين اداره شهرستان شميرانات در اجراي قانون حمايت از حقوق مصرف كنندگان، انتخاب شد.
به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ؛ پس از بازديد سرزده تيم ارزيابي فرمانداري شهرستان شميران، شامل نمايندگان فرماندار، اداره صنعت، معدن و تجارت و انجمن حمايت از حقوق مصرف كنندگان و توليدكنندگان اين شهرستان، از منطقه برق شميران و ساير ادارات خدمات رسان و بررسي روند ارائه خدمات به شهروندان، اين منطقه به عنوان اداره برتر مجري قانون حمايت از حقوق مصرف كنندگان، انتخاب شد.

شايان ذكر است؛ از چگونگي ارائه خدمات از طريق ميز خدمت و تسهيل دسترسي مراجعان به خدمات اداري، به عنوان يكي از مهم ترين بخش هاي اين ارزيابي، مي توان نام برد.
بر اساس اين گزارش، در راستاي تكريم هرچه بيش تر مشتركان و شهروندان، نشست مشتركي نيز با نمايندگان شوراياري هاي محله هاي جماران، باغ فردوس، نياوران، ولنجك، محموديه و زعفرانيه، برگزار و به درخواست هاي شهروندان در حوزه خدمات برق و روشنايي، رسيدگي شد.
همچنين، از ديگر اقدامات موثر اين منطقه، مي توان به تامين رضايت مشتركان و كاهش مدت زمان خاموشي، با ترميم شبكه فشار متوسط آسيب ديده در اثر صاعقه در ارتفاعات منطقه، در كوتاه ترين زمان ممكن، اشاره كرد كه با تلاش ماموران عملياتي منطقه برق شميران، محقق شده است.

کد خبر : 89345
تاریخ : شنبه ، ٢١ اردیبهشت ١٣٩٨ ٠٩:٥٠
تعداد بازديد : ٣٥٢
فرستنده خبر : روابط عمومي توزيع نيروي برق تهران بزرگ