عيادت مدير عامل توزيع برق استان كرمانشاه از سيمبان مصدوم شده جوانرودي

مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه به همراه مديران اين شركت، از دانا باغباني سيم بان برق شهرستان جوانرود كه در حين انجام عمليات ترميم شبكه در زمان سيل و طوفان اخير از ناحيه مهره هاي كمر و دست وپا مصدوم شده بود، عيادت كردند.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ؛ پس از بازديد سرزده تيم ارزيابي فرمانداري شهرستان شميران، شامل نمايندگان فرماندار، اداره صنعت، معدن و تجارت و انجمن حمايت از حقوق مصرف كنندگان و توليدكنندگان اين شهرستان، از منطقه برق شميران و ساير ادارات خدمات رسان و بررسي روند ارائه خدمات به شهروندان، اين منطقه به عنوان اداره برتر مجري قانون حمايت از حقوق مصرف كنندگان، انتخاب شد.

شايان ذكر است؛ از چگونگي ارائه خدمات از طريق ميز خدمت و تسهيل دسترسي مراجعان به خدمات اداري، به عنوان يكي از مهم ترين بخش هاي اين ارزيابي، مي توان نام برد.
بر اساس اين گزارش، در راستاي تكريم هرچه بيش تر مشتركان و شهروندان، نشست مشتركي نيز با نمايندگان شوراياري هاي محله هاي جماران، باغ فردوس، نياوران، ولنجك، محموديه و زعفرانيه، برگزار و به درخواست هاي شهروندان در حوزه خدمات برق و روشنايي، رسيدگي شد.
همچنين، از ديگر اقدامات موثر اين منطقه، مي توان به تامين رضايت مشتركان و كاهش مدت زمان خاموشي، با ترميم شبكه فشار متوسط آسيب ديده در اثر صاعقه در ارتفاعات منطقه، در كوتاه ترين زمان ممكن، اشاره كرد كه با تلاش ماموران عملياتي منطقه برق شميران، محقق شده است.

کد خبر : 89344
تاریخ : شنبه ، ٢١ اردیبهشت ١٣٩٨ ٠٩:١١
تعداد بازديد : ٣٥٠
فرستنده خبر : محسن حيدري