هدف آرماني فعاليت ها، ايجاد ارزش افزوده براي صنعت برق است

نشست هماهنگي گذر از پيك تابستان 98 با حضور مديران و معاونان شركت هاي برق منطقه اي مازندران و گلستان و توزيع نيروي برق غرب مازندران برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع غرب مازندران، مديرعامل شركت برق منطقه اي مازندران و گلستان در اين نشست اظهار داشت: راه اندازي كارگاه تعميرات تجهيزات برق توسط شركت توزيع نيروي برق غرب مازندران اقدام ارزنده اي در راستاي اقتصاد مقاومتي است و ارزش افزوده اي براي صنعت برق دارد كه نقطه آرماني و هدف نهايي فعاليت ها ايجاد اين ارزش افزوده است.


مهندس افضلي افزود: تابستان سال 98 منطقه برق غرب مازندران با توجه به كاهش سفرهاي خارجي و افزايش مسافرپذيري در ماه هاي آينده به طور قطع افزايش مصرف را به دنبال دارد كه نيازمند مديريت و تلاش همكاران توزيع غرب مازندران است كه همچون سال گذشته با همراهي و عملكرد مطلوب با مجموعه صنعت برق بهترين خدمات را به مشتركان ارايه دهند.

مهندس كيوان فرح زاد مديرعامل شركت توزيع نيروي برق غرب مازندران نيز در اين گفت: با برنامه هاي ابلاغي از سوي شركت توانير، در سال جديد اميدواريم با ظرفيت سازي هاي انجام شده بهترين خدمات را به مشتركان ارايه دهيم.

فرح زاد افزود: نقاط قابل بهبود در ارايه خدمات شناسايي و پيش از آغاز سال 98 فعاليت هاي همكاران دراين زمينه آغاز شده و براي تمامي شاخص هاي كليدي و پارامترها برنامه هاي لازم پيش بيني شده است.

کد خبر : 89104
تاریخ : چهار شنبه، ٢٨ فروردین ١٣٩٨ ٠٨:٤٣
تعداد بازديد : ٧٥٤
فرستنده خبر : فاطمه محمد علي نيا