معرفي برنامه هاي سال جاري در سي و چهارمين نشست مهندسي توزيع نيروي برق تهران بزرگ

سي و چهارمين نشست مهندسي شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ با هدف ارائه گزارش عملكرد دفتر نظارت بر پروژه هاي سرمايه اي و مجري توليدات پراكنده و معرفي برنامه ها و اهداف سال جاري، برگزار شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق تهران بزرگ؛ در اين نشست كه روز دوشنبه مورخ 26 فروردين ماه با حضور جمعي از مديران ارشد شركت، در ساختمان ستادي شيخ بهايي، برگزار شد، ضمن ارائه گزارشي از عملكرد سال گذشته، برنامه ها و اهداف سال جاري در حوزه هاي مختلف مهندسي و نظارت، انرژي هاي نو و توليدات پراكنده و GIS، به منظور پيشبرد فعاليت هاي شركت بر اساس افق 1400، ارائه شد.
بر اساس اين گزارش؛ مقاوم سازي پست هاي زميني به منظور محافظت در شرايط بحران و وقوع زلزله، استفاده از تجارب كسب شده در سيلاب هاي اخير كشور، در راستاي بازنگري تجهيزات ساختماني و مقاوم سازي تاسيسات موجود، صحت سنجي ضرايب همزماني ثبت شده به منظور برنامه ريزي عبور از بحران پيك 98 و تكميل نرم افزارها و گزارشات مديريتي، از موضوعات مطرح شده در حوزه دفتر طرح و مهندسي، بود.
همچنين، مي توان از نظارت بر كيفيت اجناس خريداري شده، استقرار كارگاه تعميرات ترانسفورماتور در انبار، بازديد دوره اي از سازندگان و تامين كنندگان كالا و پيگيري رفع معايب تجهيزات مصرفي مورد استفاده پيمانكاران، به عنوان بخشي از برنامه هاي پيش روي دفتر پيمانكاران و سازندگان، در سال جاري، نام برد.
شايان ذكر است؛ تهيه طرح هاي اتصال به شبكه براي مولدهاي CHP و پيگيري برنامه هاي نصب مولدهاي خورشيدي دستگاه هاي دولتي و نيز استقرار سامانه مكاني اطلاعات استاتيك شبكه در تمامي واحدهاي عملياتي شركت، از ديگر مطالب مطرح شده در اين نشست، بود.

کد خبر : 89095
تاریخ : سه شنبه ، ٢٧ فروردین ١٣٩٨ ١١:٣٥
تعداد بازديد : ٤٠٥
فرستنده خبر : روابط عمومي توزيع نيروي برق تهران بزرگ