همكاري هاي شركت توزيع نيروي برق استان يزد با جهاد دانشگاهي گسترش مي يابد

با حضور معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع نيروي برق و معاون پژوهش و فناوري سازمان جهاد دانشگاهي استان يزد، تفاهم نامه همكاري براي اجراي طرح ها و اقدامات موثر در حفاظت محيط زيست و بهينه سازي مصرف انرژي منعقد شد.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد، مهندس محمدجواد جليلي، معاون فروش و خدمات مشتركين در حاشيه آيين انعقاد تفاهم نامه همكاري با سازمان جهاد دانشگاهي، افزود: با انعقاد اين تفاهم نامه انجام طرح هاي مطالعاتي و تحقيقاتي در سطوح استاني و  ملي، مشاركت در برگزاري همايش ها و نشست هاي پژوهشي، آموزشي و فرهنگي، همكاري در زمينه انتشار كتب و نشريات تخصصي پژوهشي و پايش هاي حوزه مديريت مصرف ويژه مشتركان استان تسهيل مي يابد.

وي اجرا و به كارگيري فناوري­ هاي نوين در زمينه مديريت سبز و انرژي صنايع بزرگ را از ديگر زمينه هاي همكاري با جهاد دانشگاهي بيان كرد و گفت: برگزاري كارگاه­ ها، سمينارها و همايش­ هاي تخصصي موردنياز شركت توزيع برق و فعاليت هاي مشترك پژوهشي از نكاتي است كه با بهره گيري از توان و ظرفيت علمي جهاد دانشگاهي انجام خواهد شد.

جليلي، اعلام اولويت ها و نيازهاي علمي، آموزشي تخصصي و تحقيقاتي در زمينه مديريت سبز و انرژي و پشتيباني لازم در برگزاري كارگاه هاي تخصصي در حوزه محيط زيست و مديريت مصرف برق را از تعهدات شركت توزيع نيروي برق بيان كرد.

معاون فروش و خدمات مشتركين شركت توزيع نيروي برق استان يزد در بخش دوم سخنان خود با اشاره به افزايش آگاهي جامعه از مسائل مديريت مصرف برق، رويكرد آموزشي براي تنوير افكار عمومي و الگو سازي مصرف برق را از برنامه هاي توزيع برق براي همه اقشار عنوان كرد.

کد خبر : 89085
تاریخ : دو شنبه ، ٢٦ فروردین ١٣٩٨ ١٢:٥٢
تعداد بازديد : ٤٦١
فرستنده خبر : حسن غفوريان