آمادگي شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان براي مقابله با سيل احتمالي

با توجه به وضعيت جوي حاكم بر كشور و احتمال بارش و سيلاب اين شركت با تشكيل ستاد مديريت بحران ضمن رصد لحظه به لحظه مديريت و راهبري شبكه توزيع برق با تمام توان و آمادگي كامل نسبت به تأمين برق پايدار مشتركان اقدام كرده است.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي توزيع شمال استان كرمان، رييس گروه مديريت بحران و پدافند غيرعامل اين شركت اعلام كرد: با توجه به وضعيت جوي حاكم بر كشور و احتمال بارش و سيلاب اين شركت با تشكيل ستاد مديريت بحران ضمن رصد لحظه به لحظه مديريت و راهبري شبكه توزيع برق با تمام توان و آمادگي كامل نسبت به تأمين برق پايدار مشتركان اقدام كرده است.

مهدي اسلامي با اعلام آمادگي ستاد بحران و پدافند غيرعامل اين شركت گفت: در حال حاضر هيچ گونه مشكلي خاصي در روند تامين برق مشتركان شمال استان كرمان وجود ندارد و همه تغييرات جوي استان رصد مي شود و اكيپ هاي عملياتي شركت درآماده باش كامل تا اطمينان از وضعيت جوي مناسب به سر مي برند.

رييس گروه مديريت بحران و پدافند غيرعامل شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان با بيان اينكه شبكه برق رساني شمال استان كرمان از زيرساخت مناسبي برخوردار است از شهروندان خواست در صورت پديد آمدن هر مشكلي در حوزه برق رساني استان موارد و مشكلات شبكه برق را به سامانه فوريت هاي برق 121 منعكس و با بردباري اين شركت را در تأمين برق مطمئن و پايدار ياري رسانند.

گفتني است با توجه به اينكه شركت توزيع نيروي برق شمال استان كرمان جزء شركت هاي معين منطقه حميديه خوزستان قرارگرفته است بدين منظورنسبت به اعزام نماينده و اقلام درخواستي شيكه توزيع برق اقدام كرده است و به طور مستمر آمادگي لازم راجهت ياري رساندن به هم وطنان در منطقه سل زده خوزستان رادارد.

کد خبر : 89083
تاریخ : دو شنبه ، ٢٦ فروردین ١٣٩٨ ١١:٥٩
تعداد بازديد : ٤٤٦
فرستنده خبر : فاطمه غلامي