برگزاري جلسه شوراي اداري صنعت آب و برق و گاز با حضور نماينده ولي فقيه در كرمانشاه

در نشستي كه با حضور آيت الله علما نماينده ولي فقيه و امام جمعه كرمانشاه در بيت ايشان و با حضور كليه مديران وزارت نيرو در استان برگزار شد مهندس علي اسدي مديرعامل اين شركت با اشاره به بارش هاي اخير استان كرمانشاه از فعاليت ها و عملكرد خوب و فعال مديريت بحران شركت سخن گفت.

به گزارش پايگاه خبري توانير به نقل از روابط عمومي شركت برق منطقه اي غرب، در نشستي كه با حضور آيت الله علما نماينده ولي فقيه و امام جمعه كرمانشاه در بيت ايشان و با حضور كليه مديران وزارت نيرو در استان برگزار شد مهندس علي اسدي مديرعامل اين شركت با اشاره به بارش هاي اخير  استان كرمانشاه از فعاليت ها و عملكرد خوب و فعال مديريت بحران شركت سخن گفت.

در ادامه اين نشست مديران عامل شركت هاي آب منطقه اي، آب و فاضلاب شهري و روستايي، توزيع نيروي برق، نيروگاه بيستون و حوزه نفت و گاز با اشاره به برنامه ها و تدابير مناسب براي مقابله با سيلاب گزارش هاي جامعي ارائه دادند.

در اين نشست نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه كرمانشاه ضمن قدرداني از خدمات ارزشمند ساير دستگاه ها به نقش ارزشمند و مهندسي شده شركت هاي تابعه وزارت نيرو براي مهار و استفاده بهينه از اين نعمات الهي اشاره كرد.

آيت الله علما بر استفاده از اين ظرفيت ايجاد شده و لزوم برنامه ريزي مناسب براي آينده و مستند كردن تجربيات فوق الذكر براي نسل هاي بعد، تأكيد و سفارش كرد.

کد خبر : 89078
تاریخ : دو شنبه ، ٢٦ فروردین ١٣٩٨ ١١:٥٢
تعداد بازديد : ٣٩٩
فرستنده خبر : ياسين همايوني